Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lapraszerelt szekrény tartozék...

Lapraszerelt szekrény tartozékai csavarok, kivetőpánt.. Ilyesmi között találtam egy kis tubus valamit szerintem ragasztó. Az hova kell?

Figyelt kérdés
2020. dec. 19. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fatiplit kell vele beragasztani.
2020. dec. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi!! - A kivetőpántnak azt a kör alakú részét nem kell vele bekenni (ami bele megy a kör alakú bemarásba)?
2020. dec. 19. 22:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt általában nem szoktuk ragasztani.
2020. dec. 20. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az csak faragasztó
2020. dec. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2020. dec. 20. 09:37
 6/11 A kérdező kommentje:
És milyen gyorsan köt? (Egy perc három négy perc 10 perc (??)
2020. dec. 20. 09:40
 7/11 anonim ***** válasza:

Talán 10-15. De létezik többféle.

De ne tegyél rá sokat, és előtte tisztítsad ki a lyukakat,( kis piszkálás és porszívó) és próbáld meg, hogy össze megy e rés nélkül az illesztés.(már szívtam már forgácsos furattal)Sokszor nem is adnak ragasztót.

Ha kicsit ütni kellene a bútorlapot, akkor darab fát vagy darab bútorlapot tégy rá, és azt üsd, így nem látszik és egyenletesebb.

2020. dec. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!! - (csak egy felirat nélküli fehér tubus, egy betű sincs rajta)
2020. dec. 20. 11:14
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyébként, rájöttem, az ajtókat úgyis majd csak a legvégén szerelem fel....addig még lehet, hogy veszek valami kulimászt a kivetőpántok beragasztásához (ártani biztosan nem árt neki....ha a henger oldalpalástjához nem is fér sok....úgy látom, mintha a furat mélysége nagyobb lenne a szükségesnél, valszeg majd oda nyomok be - úgy érzésre valamennyit)
2020. dec. 20. 11:18
 10/11 A kérdező kommentje:
Sőt!!! Most látom, (láthattam korábban is, csak elsikkadt) - hogy a furat ugye furat, vagyis kör alakú, viszont ami bele megy, az nem is kör alakú - ergo, mellé is fér abból a ragasztóból, amit majd (esetleg) nyomok be a lyukba)
2020. dec. 20. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!