Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Zondo.hu oldalról rendeltetek...

Zondo.hu oldalról rendeltetek már ágyat? Vagy van olyan oldal ahonnan nyugodt szívvel rendelhetek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 3. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Én most nézegettem, utánajártam a cégnek, és a szlovákoknak nem jók a tapasztalataik, úgyhogy nem érdemes innen venni.

Itt a szlovák weboldalukról írnak véleményt (fordítót használtam):

[link]

2021. dec. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az én tapasztalataim nagyon jók velük. Az ügyfélszolgálat kedves, igyekvő, segítőkész.Árértékarányban is jó üzlet. Én csak ajánlani tudom őket.
2023. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem tudom, milyen tapasztalataik vannak a szlovákoknak a webshoppal, de itt is jókat írnak róluk: [link] Én is hasonlót tapasztaltam.
2023. febr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Zondo.hu, Nem Magyarország legnagyobb bútor webáruháza

Ez egy Szlovák cég és aki jót akar magának, az csak leinformált magyar cégtől vásárol. Különben semmit nem tud intézni a jogszabályok szerint sem. Jótállás maga a számla szerintük.

Nem azt szállították amit rendeltem. Semmiben nem működnek együtt. A szerződést nem tartják be. Amit kérsz azt nem küldik el: sem a gyártóval, sem az áruház vezetővel nem tudsz kapcsolatot teremteni.

1 hónap alatt nem szállították ki rendesen a rendelésem.

Küldtek egy olyan részt a bútorból, ami más bútorhoz tartozik, valaki visszaküldte, mert neki viszont hibás árú volt az ő bútorához.

Rendeléskor az volt kiírva, hogy van raktáron amit szeretnék és még az sem volt. Ezt az elemet egyébként is későn szállították.

Kíváncsi lennék, hogy hol, hogy keveredett így össze a termék és miért nem beszélhet az ember a gyártóval, főnökükkel? Miért nem tartják be a saját = EU-s szerződési szabályaikat?

Tehát ha jót akarsz, csak magyar áruházzal legyen konfliktusod!

2023. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!