Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Pamut kispárna huzatot rejtett...

Pamut kispárna huzatot rejtett cipzárral hol tudnék vásárolni? (40x50)

Figyelt kérdés

Egyszer volt tavaly a LIDL-ben, vettem is belőle, bár nem igazán volt jó anyagú, mert nem 100% pamutból volt. Turkálóban sikerült még régebben kifognom, de már jó régóta egyszer sem... A JYSK-ben azt mondták, hogy már nem árulhatnak se cipzárast, se gombost, mert EU-s szabályzat szerint az már tilos, az apró "alkatrészei" miatt, ami fulladást okozhat.

Rákerestem neten, de inkább csak olyan oldalakat dobált fel, hogy hogyan tudok varrni magamnak. De én mindenképpen vásárolni szeretnék. (műanyag kocsis cipzár, húzóka nélkül)



#huzat #cipzár #kispárna #Kis párnahuzat
2021. jan. 18. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha varrni nem akarsz, keress olyat, aki varr neked. Ez egy 2 órás munka.

Varroda pl.

2021. jan. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én most vettem ágynemű huzatokat és észrevettem, hogy egyrészt nincs kispárna huzat hozzájuk, másrészt még külön sem lehet a webshopban normál kispárna huzatot kapni, max. 40 X 40-es méretűt. Így ott tartok, hogy vagy veszek kispárnát is, vagy máshol keresgélek.

Ez elég ígéretesnek tűnik, de még nem vásároltam tőlük.

[link]

2021. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!