Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Babzsákfotelt szeretnék...

Babzsákfotelt szeretnék venni,de honnan rendeljek?

Figyelt kérdés
Már rengeteg oldalt megnéztem, hogy vajon honnan és milyet kéne rendelni, de nem találtam egyértelmű vagy megnyugtató véleményeket. Van valami ötletetek, vagy tapasztalatotok megbízható oldallal kapcsolatban?

2021. febr. 3. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Babfotel.hu oldalról rendeltem már, megbízható és a minőség is megfelelt.
2021. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Blup fotelek elég drágák, de nagyon jók
2021. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez összességében egy nikecell bogyóval töltött zsák, huzattal. időnként formára varrva. Ennyi. Sok véleményt ne várj róla. Inkább a méret vagy forma ha bejön. Gyerekek gyepálják, a bogyó idő után morzsolódik a zsákba.
2021. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :))
2021. febr. 4. 17:14
 5/5 Greta.Miller válasza:

Mi innen rendeltük a keresztlányomnak anno: [link]

Ő speciel szereti. Ahhoz képest, hogy milyen árak vannak manapság, ezek még jó árban is vannak, jó minőségűek, nem szakad el az anyag, nem hullik belőle a nikecel, mert hogy dupla rétegű a huzat (van egy fehér belső huzat, abban van a nikecel és ez felett van a külső huzat).

2021. febr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!