Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Gamer sarok és csajos szoba...

Gamer sarok és csajos szoba kialakításához ötletek?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok és szeretnék kialakítani a szobámban ebben az évben egy klassz kis gamer sarkot ahol kedvem szerint elidőzhetek.


Először is szeretnék venni egy gamer számítógépet széles monitorral amin a legtöbb játék gond nélkül tudna futni. Forgószékben láttam sok ilyen gamer stílust ami nagyon tetszik bár kicsit drága de szerintem menne a sarokhoz. Nintendo Switch-et is szeretnék beszerezni mivel régóta akarok Super Mario Maker-el játszani és egyéb kis játékokkal kézben. Dekorációnak gondoltam ilyen Super Mario-s dekor fények mint az a kérdőjeles kocka, a Piranha Plant lámpa, és ilyesmik.


A szobámat lazac rózsaszínre tervezem és sötét kékes függöny lesz az ablaknál ahol lesz majd a sarok. De ez még kevéske és szeretnék még ötleteket kapni gamer sarok kialakításához, mivel még új vagyok ebben a dologban.:D


Tervezek beszerezni ilyen Razer Fejhallgatót a cicafülest.

Ahol lesz a sarok oda gondoltam ilyen valamilyen pinkes falvédőt amire kitűzőket teszek.

Ja meg persze szoktam nézni animéket amik főleg csajosak.

Szeretem az ilyen ázsiai dolgokat japán, kóreai stb.

Kpop lány bandákat imádom (BLACKPINK, TWICE, IZONE...)

Mochi, Pocky, Ramen, Sushi.

Csak, hogy ezekkel is lehetne valamit kidolgozni? :D


Milyennek gondoljátok ezt a kialakítást?

Persze akinek nem ez a stílusa az kérem ne tegyen rosszindulatú vagy gúnyos megjegyzéseket jó? Köszi. :) <3



2021. febr. 9. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik csináld. Kit érdekel, hogy egy olyan idegen, akivel nem hogy találkozni, de még felvinni se fogod a szobádba mit gondol.
2021. febr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1.Kit érdekel, hogy egy olyan idegen, akivel nem hogy találkozni, de még felvinni se fogod a szobádba mit gondol.

Am...engem érdekel? Hisz ezért kérdeztem mert kíváncsi vagyok a véleményetekre meg, hogy mivel egészítsem még ki. Meg is csinálom de látom nem ragadtad meg a lényeget. Ötletekre gondoltam, ha valakinek esetleg tetszik ez az összeállítás az talán tudna még jó ötleteket nyújtani.

:)

2021. febr. 9. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Azért 23 évesen tényleg több önállóság kéne.

Azt vedd ami neked tetszik, miért akarsz kirakatéletet élni "másoknak"?

2021. febr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mivel egêszítsd ki? Amivel szeretnéd...
2021. febr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3.Ehhez szerintem nem tartozik az önállóság , hogy mások véleménye érdekel.:D Csak kíváncsi voltam na. Ennyire azért nem kell belemenni.:(

4.Csak gondoltam lesznek itt ötletesebb emberek akiknek van még dekorációs ötletük. De látom csak az időmet vesztegetem itt na mindegy...

Azért köszi, hogy elolvastátok.:)

2021. febr. 9. 16:28
 6/6 anonim válasza:
Rakj ki posztereket, és én imádom a led fényeket. Meg ilyen jó lovas dolgokat. Ugye én szeretem a lovakat. Úgyhogy az éjjeliszekrényem hordó, sok a patkó, pl tálca fogojakénk, ékszertartóként, könyvtámszként és a kengyel is könyvtámasz.
2021. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!