Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rendezzem be a szobát?...

Hogyan rendezzem be a szobát? (Képpel)

Figyelt kérdés

[link]

(

tudom, hogy nem méretarányos, de painttel csak ilyet tudtam alkotni)


BÚTOROK:

1. franciaágy: 2m hosszú / 1,60m széles.

2. miniszoba (emeletes ágy, alatta íroasztallal, polcokkal és gardróbbal): 2m hosszú / 1,10m széles a létránál. Egyébként kb. 1m széles. Szemből nézve az ágyat, a jobb oldalán van a gardrób szekrény, amit jó lenne ha ki tudnánk nyitni!

3. szekrények: 90cm szélesek.

2 db szekrény kellene, amiből az egyiken a tv van (ennek kevesebb a mélysége), tehát a franciaágyról mindenképp nézhető legyen.


Van még egy szekrény és egy sarokpolc, de szerintem azoktól meg kell válnom, ha el akarok férni, így is elég nehéz.


Röveden ezekből kellene egy olyan elrendezés, ami jó lenne. Én már mindent megpróbáltam, talán más ügyeseb!!! Előre is köszönöm.


2010. aug. 19. 11:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Senkinek nincs ötlete? :(
2010. aug. 19. 13:00
 2/10 anonim ***** válasza:
Az ablakkal szembeni falhoz tedd a franciaágyat, az ajtó mellé tedd a miniszobát. Ha az ablak mellé teszed a tv-s szekrényt akkor az ágyból lehet nézni a tévét. A maradék szekrényt teheted a 3 méteres fal elé. Nézd meg, hogy így milyen és ha még van hely akkor beférnek a maradék bútorok. Remélem érthetően írtam le, de ha nem akkor majd válaszolok újra.
2010. aug. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 52%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:38


Szia! Köszönöm a választ! A baj csak az, hogy az ajtó melletti fal 2,10cm, és a benti fali részen lenne az oldalsó szekrény rész! :(

2010. aug. 19. 13:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mi lenne ha az ajtóval szembeni falhoz tennéd az ágyat, szembe vele a tv-s szekrény, talán a 4 m-es falnál elférne a miniszoba, ha az ágy közelebb van az ablakhoz.
2010. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Így 30cm maradna közlekedni az ágy és a miniszoba között teljes hosszában! :( Nagyon pici a szoba és nem férek! :( Ez lehetetlenség úgy látom! :(
2010. aug. 19. 14:37
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként meg ez a kihívás egy lakberendezőnek! :) Ezt oldja meg valaki! :D
2010. aug. 19. 14:40
 7/10 anonim válasza:
Kevesebb butort rakj bele
2010. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

csak úgylehet megoldani,ha rátolod az ablakra a miniszekrényt,csináltam 1 tervet:


[link]

2010. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

előzö vagyok bocsi ez a tervezésem:


[link]

2010. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! Úgy döntöttem inkább külön szobát kap a Manó! Ez persze sokkal több időt fog igénybe venni (és pénzt is), de csak így fogunk elférni!
2010. aug. 23. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!