Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Stabil hátú gardróbszekrényeke...

Stabil hátú gardróbszekrényeket és egyéb bútorokat készítő, megbízható asztalos Pest megyei (inkább Csepel-szigeti) viszonylatban?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem elegem van az olyan gardróbszekrényekből, amiknek a hátoldala egy papír vékonyságú pozdorja, amit néhány nevetséges jancsiszög tart a helyén. Az összes eddigi ruhásszekrényemnek az volt a sorsa, hogy néhány év után már csak a szentlélek tartotta a hátulját.


Nekem nem kell tömörfa (nem vagyok Krőzus). Csak legyen a bútor stabil és masszív, vm. ne essen szét félig (pl. szekrény esetén) ha esetleg azt mozgatni kell és a hátulja is legyen olyan stabil mint a többi része.


Mivel nem rég volt lakásfelújítás nálunk és a régi bútorok már olyan állapotban vannak hogy az ember nagyobb hasznát venné tüzelősként, ezért jó volna találni egy megbízható asztalost (és/vagy műhelyt) akivel a gardróbon kívül más egyéb bútorokat (pl. polcokat, szekrényrendszereket) is le tudnék gyártani és aki vállal szállítást ill. kiszállást Szigetszentmiklós és környékére is (volna pár asztalost kereső ismerősöm Halásztelken és Tökölön is akiket esetleg szintén érdekelné).


A segítségnyújtást előre is megköszönöm.


2021. márc. 26. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért esik ki a háta?

Agyig tömöd a szekrényt és a sok ruha már hátul jön ki...szellősebben kell pakolni bele és rendet tartani benne,akkor nem lesz ilyen probléma.

2021. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

# 1

Köszönöm az észrevételt.


Ettől függetlenül még mindig érdekelne, hol találok olyan bútorost, aki nem 3 mm-es és jancsiszöges, hanem annál jóval vastagabb (lehetőleg fatiplis) hátlapot tudjon beszerelni a megrendelt gardróbszekrény hátuljába.

2021. márc. 26. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Minek ehhez asztalos? Lapszabászatban megveszed a neked megfelelőt és kicseréled a régi pozdorját. Ennyi.
2021. márc. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

# 3

Nemigazán értek én az ilyesmihez és ha már megvolna a bútor, nem akarnám valami kontár munkával összegányolni.

2021. márc. 27. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!