Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A mosógép ajtaját nyitva...

A mosógép ajtaját nyitva szoktátok hagyni használat után?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 00:15
A kérdező szavazást indított:
Igen, használat után nyitva hagyjuk még egy jó ideig, hogy száradjon a dob belseje, később lecsukjuk.
Igen, amikor nem használjuk, mindig nyitva tartjuk.
Csak a ruhák ki- és bepakolásának ideje alatt hagyjuk nyitva, utána mindig lecsukjuk.
41 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem, mert belemegy a macska.
2021. ápr. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Mindig nyitva van egy kicsit.
2021. ápr. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Igen, mindig nyitva hagyom pár órára, hogy kiszáradhasson. Állandóan nyitva tartani nem lehet, mert pont az ajtónál van a gép a miniatűr fürdőben, így nagyon útban van az ajtaja.
2021. ápr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Mosás után legalább fél napig teljesen nyitva van az ajtaja és kihúzom a mosószer adagolót is. Utána már beljebb szoktam tolni, illetve behajtani, de sosincs teljesen csukva.

Laktam olyan albiban, ahol az előző lakó mindig teljesen becsukta a mosógépet. Azon sajnos nem segített már semmilyen tisztító mosás. Eszméletlenül büdös volt mindig. Ebből tanultam...

2021. ápr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%
Miért hagynám nyitva? Te a szekrényajtókat sem csukod be használat után?
ápr. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Nyitva kell hagyni, különben bepenészedik.
ápr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!