Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek hülyeség volt...

Szerintetek hülyeség volt rendelnem internetről beépíthető sütőt és kerámialapot?

Figyelt kérdés

Lényegesn olcsóbb mint az üzletekben,


[link] a honlap címe.

Megrendeltem már, de már utólag lehet megbántam, nem a terméket, hanem hogy a neten rendeltem meg, csak a net miatt, üzletben ennyiért nem kapni meg.

Sütő:

Zanussi ZOB335X

Kerámialap:

zanussi zwt65x

Szerintetek hülyeséget csináltam?

A garancialevelet lepecsételve hozzák ki nem? És úgyis a szervizzel kellfelvennem a kapcsolatot, hogy beüzemeljék?


2010. aug. 23. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kondenzációs gázkazánt rendeltük a neten, mert 70ezer forinttal olcsóbb volt, mint boltban. Ugyanúgy adnak hozzá lepecsételt garancialevelet, számlát. A beüzemelést helyi cég végezte.
2010. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi kerámialapos tűzhelyet rendeltünk a neten. Semmi gond nem volt, jól csináltad. Azért is tudnak ennyivel olcsóbbak lenni, mert nem kell fenntartaniuk egy drága bemutatótermet meg raktárkészletet, plusz sok alkalmazottat.
2010. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, csak megerősítést vártam:))
2010. aug. 23. 20:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, ha élőben mégse tetszik a termék, akkor a rendelt termék átvételétől számított 8 napon belül indoklás nélkül kötelesek visszavenni a terméket és visszaadni a vételárat.
2010. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi gáztűzhelyet, hűtőt, porszívót, monitort, laptopot, digitális fényképezőgépet, egész csomó dolgot rendeltünk már a netről, mindig minden rendben volt vele.


Átvételkor ügyelj rá, hogy megkapd a garancialevelet is lepecsételve.

2010. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a sütőt, a főzőlapot, a páraelszívót, a borhűtőt, az elektromos borotvát rendeltük a netről. Semmi gond nem volt egyikkel sem és most sincs. Bár egyikből sem rendeltünk gagyi minőséget.
2010. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj a netes vásárlás miatt!

Nézd meg jól az oldalt, ha megbízhatónak tűnik, nyugodtan vásárolj netről.


És ne feledd: 8 napon belül bármiféle indoklás nélkül visszaküldheted a megvett árut, aminek az árát a kereskedő köteles visszafizetni. Ez akkor is érvényes, ha nem írták ki külön a weblapon, tövényi előírás!

2010. aug. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan rendelj netről, én is szoktam, soha nem volt még gond.

Próbáld ki, ellenőrizz mindent. Ha mégis gond van (ami előfordulhat, normál bolti árunál is):

[link]

2010. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
tényleg köszönöm mindenkinek a válaszát, már biztosan megnyugodtam!
2010. aug. 23. 21:14
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Áh én mindent a netről rendelek. Tudod kinek van kedve vásárolgatni. neten jól megnézem, utánaolvasok, fórumon kérdezgetek, nem pedig az eladótól aki tuti átvág. Eddig még sosem faragtam rá, ha mégis majd rájuk borítom az asztalt, de nem szokott gond lenni, a reklamálással sem.
2010. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!