Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy varázsolhatnám át szobáma...

Hogy varázsolhatnám át szobámat hidegről melegre?

Figyelt kérdés

Gondolok itt meleg hatású lámpákra, fényforrásokra, meleg hatású falszínekre, kiegészítőkre, ágyneműkre.

Mostani szobám eléggé hideg és zord hangulatú, nem hogy rátesz még a hamar kikapcsolt fűtés is ami miatt tökre hideg van nálam de szeretném ennek ellenére kicsit melegebb és kellemes hangulatúra varázsolni a szobámat.

jelenleg ilyen csúnya halvány kék a szobám fala a mennyezet meg valami fehéres barack szín és nem tetszik már ez a kombó. Szekrényeim is összezsúfolják a teret kis szoba ellenére, az egyik kezd összeesni így azt tervezem lebontani, a másik sajnos elmozdíthatatlan keret van egy kisebb szekrény felett de ezt sem szeretném megtartani mert ez is esik már és szeretném ha több helyem lenne. A bemélyedések és a fal szerkezete, van pár kiálló falrész amik miatt sajnos nem egyenletes a szobám de ha kevesebb cucc lenne jobb lenne.

Most vegyes fények vannak nálam ilyen hideg hatású égősor, meleg hatású éjjeli lámpa, régen volt mindig sólámpám de most nincs sajnos mert kialudt.

Sajnos anyámék tök sokat költöttek arra az elmozdíthatatlan szekrénykeretre de már több éve megvan és valahogy elcsúfítsa a szobát, eltorlaszolja kicsit az ablak előtti helye így nem tudom fullra kinyitni, össze zsugorítja a szobát. Az én pénzemből szeretném mindezt megvalósítani természetesen csak tudom kicsit rosszul fog esni nekik de gondoltam arra is, hogy visszafizetném az erre szánt összeget így mégse ment a levesbe.

Adnátok e célra ötleteket, tanácsokat hogy lehetne melegebb szobát csinálni egy zord hideg hangulatúbb szobából és több teret létesíteni?

Sajnos most elkezdett zavarni, hogy több színű valami így egy féle színt szeretnék csak a szobámnak adni.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2021. máj. 22. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Néhány lmbtq zászlóval
2021. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1.gondoltam hogy lesz ilyen válasz is de a kérdés alatti szövegből látható hogy nem pont erre gondoltam..
2021. máj. 22. 20:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fesd át a falakat fehérre, esetleg halvány sárgásra, vegyél melegebb fényű led izzókat (5600k már jó).
2021. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3.Köszönöm!

5600k? ez nem sok kicsit?

2021. máj. 22. 20:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok
2021. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5.oké köszi :)

várok még ötleteket ;)

2021. máj. 22. 20:33
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél sárga, narancs, piros vagy rózsaszín ágyneműt és díszpárnákat. Ugyanezekből a színekből függönyt és szőnyeget. A fal lehet bézs vagy rózsaszín
2021. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Új lámpát meg nem kell venned elég ha egy új égőt veszel bele
2021. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
a melegfényű égősor jó ötlet, vehetsz cuki díszpárnákat, átfestheted a falat fehérre, rakhatsz képeket a falra (google: gallery wall), vegyél szobanövényeket.
2021. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát az 5600 K már inkább hideg.

Én 2700 K -s ledeket használok...

[link]

2021. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!