Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyivel drágább egy konyhabu...

Mennyivel drágább egy konyhabutor méretre készíttetése, mint a boltból készen megrendelt?

Figyelt kérdés
Egy nagyon pici konyhába kellene, de sehogy ne áll össze meretileg egyik sem amiket néztem eddig neten.
2021. júl. 24. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

nekünk most egy elég nagy konyhabótor 3 millió, de kaptunk ugyanarra 5 milliós árajánlator is.

IKEA kijött volna kb 1,5 M-ből, de azt nagyon génytelennek találtuk. és nem is tetszett

2021. júl. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

Kb 3ezer Ft/m2 a bútorlap. (+ a méretre vágás, + a vasalat.)

Leméred, levágatod és összeállítod otthon.

Így rögtön kiderül, hogy pár tízezresből kijön a "sokmilliós" konyha, aminek az árával menőznek a -gyakran- főzni sem tudó háziasszonyok.

(Ami amúgy ipari fahulladék és ragasztó keveréke és annyira környezetszennyező, hogy még eltüzelni is tilos.)


[link]

2021. júl. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%

"konyhabótor 3 millió,"


Ezt hívják freudi elszólásnak!!

Valóban egy "botor" ember aki 3 milliót kiad, pár m2 fautánzatúra tapétázott pozdorjáért.

:)

2021. júl. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3as köszi a tippet, de nem igazán értek sajnos az ilyesmihez nő létemre.

Ha több milliós konyhaszekrenyre lenne pénzem akkor nem szarakodnek pár tízezren(már ha annyi a különbség). Olyan 100-130 körül nézegettem csak aza baj, hogy olyan hülye a konyharész alakja, hogy nem passzol oda a készen kapható konyhablokkok egyike sem méretileg, ahogy így nézegettem neten.

2021. júl. 25. 11:02
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
kb 2-3 szoros árban az egyedire gyártott. De attól is erősen füg hogy az ország melyik területén laksz.
2021. júl. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hm.... hát az nem jó.Gondoktam arra, hogy hivoj egy szakembert, hogy mondjon egy árat, de akkor lehet időpocséklás lenne, mert annyi pénzem nincs most rá.

Amúgy Borsod.

2021. júl. 25. 12:17
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kérjél árajánlatott, de nelepődj meg ha joval drágább.
2021. júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én bútorokat készítek, minőségtől függ. Van olyan "bolti" bútor, amit mi olcsóbban megcsinálunk, van olyan, amit csak 2x annyiért tudunk. Érdemes legalább 3 árajánlatot kérned és el tudod dönteni, hogy mi legyen.

A 3-asnak üzenem, hogy lehet tömör fából is bútort csináltatni, csak az nem annyiba kerül, mint a laminált bútorlapból készült. Most ezek az árak, egy bútorlapból készült 3milliós konyhát senki nem csinál meg fából ugyanannyiért.

2021. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!