Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szeretném egy kicsit szexibbé,...

Szeretném egy kicsit szexibbé, erotikusabbá varázsolni a hálószobánkat egy új függönnyel. Persze csak jó értelemben, nem akarok bordély stílust. Szerintetek megfelelne a céljaimnak? Vagy milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Mindenképp bordó vagy piros, esetleg rózsaszín függönyt szeretnék és legyen fényes. Ezt néztem ki: [link]

2021. júl. 28. 13:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Még egy normális nő sem izgul fel egy függönytől, nemhogy egy pasi. Ez már valami fétis
2021. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
10: szerinted milyen függöny lenne jó? Amit linkeltem csak egy olyan amire gondoltam. Igazából nem azt akarom hogy a függönyre gerjedjen rá a párom (bár az sem lenne rossz) hanem hogy a hálószoba hangulata legyen erotikus, szexi.
2021. júl. 28. 15:47
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

"szeretném ha a párom már csak a függönytől is begerjedne"

"nem azt akarom hogy a függönyre gerjedjen rá a párom"


Egyáltalán tudod te, hogy mit is akarsz??!

2021. júl. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy már a hálószoba hangulatától is begerjedne. Nem konkrétan a függönytől de a függöny miatt is. Igazából ezt nehéz konkrétan megfogalmazni. A kérdésem hogy erre jó lenne e az a függöny amit kinéztem vagy esetleg más fajta lenne a jó de akkor milyen. Jó lenne ha valaki megmutatná.
2021. júl. 28. 16:15
 15/26 anonim ***** válasza:
43%

Inkább csinálj egy rejtett világítást, amit ha bekapcsolsz, minden pirossá változik a szobában.

Vagy pl. egy ilyen ledes égő is hangulatba hozhat:

[link]

2021. júl. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
71%
Ez borzaszto nyanyas fuggony 😄😄😄 inkabb a no legyen szexi,ne a halo.
2021. júl. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
15: ilyenre nem gondoltam de jó ötlet, köszönöm!
2021. júl. 28. 16:23
 18/26 anonim ***** válasza:
80%
Szerinted milyen pasinak jönne be egy ilyen virágos, csipékes borzalom? Hálóingnél szexi a csipke, de ettől max lelohadna.
2021. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
18:Köszönöm a véleményed de tudnál linkelni olyat ami megfelel a céljaimnak de pasi szemmel is elfogadható? Amit linkeltem csak az amire én gondoltam. Ezért is kérdeztem itt hogy hátha valaki jobbat ajánl.
2021. júl. 28. 17:15
 20/26 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, miért vagy ennyire kétségbeesett, de többre mész valami váratlan helyszínnel, vagy ha beöltözöl. A függönyt szerintem egy pasi sem veszi le, hogy miért lett más. Esetleg rakhatsz a plafonra tükröt, az elég egyértelmű.
2021. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!