Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Még régen vettem egy piramis...

Még régen vettem egy piramis égőt, tudjátok amit ki lehet rakni az ablakba és világít! Na az enyém az nem világít! Miért?

Figyelt kérdés

Még nem használtam!

Mit csináljak vele, hogy égjen?


2008. dec. 9. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

konvektorba dugni?

Nem tudom milyen piramis égöröl van szo,de én tudtommal a legtöbb égö vagy elemmel vagy àrammal müködik.

Tehàt konvektor,vagy a megfelelö gomb megnyomàsa.

Esetleg nem is ég,müszaki hibàs,akkor blokk ellenében kicserélik!

2008. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
hey,az konnektor!
2008. dec. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Lehet!Bocsi,màr a beszédem romlik,(külföldön élek néhàny éve)sajnos a szokincsem sokat romlott:(((((((((
2008. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Konvektorral fűtűnk!
2008. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Jolvan màr ne lépjük tul a témàt,elnézést kértem,ti meg irjatok vàlaszt.
2008. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Oké. Bocsi!!!
2008. dec. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Na akkor hogy égjen a piramis?:)))))))
2008. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hm, és ha megvan a blokk, akkor mit mondjak, hgoy cseréljék ki, pedig a dobozát már szétéptem
2008. dec. 9. 19:12
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó, hogy mi itt elszórakozunk, szegény kérdező meg még mindíg tanácstalan. Szóval: az ilyen dolgokra max. 1 év garanciát szoktak adni. ( a doboz nem lényeg )Amennyiben meg tartottad a blokkot és nem régebben vetted 1 évnél, vidd vissza. Talán kicserélik.
2008. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt hirtelen nemtom, milyen a piramis égő, bár sejtem. valószínűleg az izzó van kiégve benne, azt kell kicserélni, ilyenkor a vásárokban általában szoktak árulni tartalék égőt. Ritkább esetben érintkezési hiba, ha átnézed, és látod, hogy valahol nem érnek össze a vezetékek, akkor ott a hiba, de ha van pl digitális multimeter nevű készüléked, azzal is ki lehet mérni, hogy ép-e az áramkör.
2008. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!