Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tudnám otthonosabbá...

Hogyan tudnám otthonosabbá tenni a lakást?

Figyelt kérdés
Összeköltöztem a párommal az ő lakásába. Minden fehér és szürke. Szép meg minden de olyan a lakás, mint ha nem is laknának benne. Patyolat tiszta mindig, egy piszkos pohár sincs sehol. Mivel tudnám feldobni. Nem tudom mit szólna a párom, ha a falra szeretnék tenni valamit :/ Szerintem nem örülne. A hálószoba is fehér, semmi díszítés
2021. aug. 9. 17:15
 1/10 anonim válasza:
99%
Ezt vele kell megbeszélned.
2021. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
98%
Egy-ket noveny, kep fel tudja dobni a lakast, de ezt inkább vele beszeld meg.
2021. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
75%

Attól még lehet otthonos egy lakás, hogy nincsenek elölhagyva poharak :D én is ilyen típus vagyok nőben. Szeretem a letisztult, rendezett, tágas lakásomat és sokkal szívesebben nézem a fehér falakat, mintha tele lenne pakolva képekkel meg ilyen cuccokkal. Anyám mondta egyszer mikor átjött, hogy olyan, mintha egy ikeás kiállított lakásba jönne be :D nagyon rend és tisztaságmániás vagyok, de ez páromat cseppet sem zavarja, mert gyakorlatilag a házimunka 80%át átvállalom mert szeretem csinálni és kikapcsolódás számomra.


23L , 1 éve költöztünk össze, 3 éves kapcsolat.

2021. aug. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%

Naturisra stilus lehet, nem javasoltak képek. Nagyon max egyszerű vonalazásúak csak. Vagy inkább fessetek közösen.


Nálunk hasonlo volt, csak szines es a fulbevalomat beleszurtam a csaj fulebe a festmenyen :)


Ez a stilus nem töri meg a naturista/minimalizált stílust:

[link]



Vagy Díszpárna,design-os szőnyeg, plazma tévé, spot lámpák, éjszakai vagy led fények, színváltolámpás zuhanyfej, tükörcsempék szobába is esetleg,

2021. aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Először beszéld meg vele, hogy te kicsit ridegnek tartod a saját ízlésednek a lakást, és hogy vehetsz-e bele pár (értsd: 1-2) dolgot, hogy picit megtörje ezt a hatást. És akkor el lehet kezdeni gondolkozni, hogy mivel, és megkérdezni tőle, hogy oké-e.


Pl. már sokat tud dobni egy enteriőrön pár növény, egy színes kanapé; szürke vagy fekete kanapén pár színes díszpárna vagy egy színes dísztakaró, egy jól kiválasztott art print / fotó / festmény, egy színes függöny, egy színes szőnyeg, pár dísztárgy a polcre... vagy akár színek szerint csoportosított könyvek.

és érdemes tényleg csak 1-2 dolgot választani, és nem azonnal rázúdítani mindent, mert azért ez egy nagy változás tud lenni

2021. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%

Ép, hogy becuccoltál és már át is rendeznéd a pasidnak a lakását.

Érdekesek ezek a nők...

2021. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
*Épphogy
2021. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
6-os, azért normális esetben, ha felajánlom a másiknak, hogy összeköltözzünk, és befogadom a lakásomba, érdekel, hogy jól érezze magát ott. Ha nem, és úgy vagyok vele, hogy "az ééééén lakásom, te itt ne rendezkedj", akkor minek összeköltözni, vagy egyáltalán minek kapcsolat? Költöztettem be már nőként férfit a lakásomba, az volt az első kérdésem, hogy hogy tehetném NEKI otthonosabbá a lakást, és igenis tettünk fel pár képet, ami az ő hobbijával volt kapcsolatos, és feltettük a falra, még ha nekem nem is 100%-ig a stílusom.
2021. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Mindenképp vele kell ezt megbeszélned. Együtt laktok, együtt kell döntenetek az ilyesmiben. A mi házunk is modern stílusú, minden fehér, a járólap szürke. A falra tettünk fel vidám, színes képeket, vettünk növényeket és néhány dekorációs elemet. Sokkal hangulatosabb így. Az pedig hogy mindig minden patyolat tiszta, szerintem inkább előny. Nálunk is, igyekszem mindig mindent rendben hagyni, mert sose tudni, ki jön be.
2021. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze, nem a tisztaság a gond csak tényleg olyan, mint egy múzeum. Egy darab polc sincs a falon sem, semmi. Csak a hatalmas fehér falak és a beépített szekrények. Ha valamit kap egyből megy a szekrénybe.
2021. aug. 10. 08:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!