Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színűnek kéne lennia a...

Milyen színűnek kéne lennia a szobámnak? Fontos L/15

Figyelt kérdés

szeretem a színeket én lilára és bordóra gondoltam

vidám egyéniség vagyok szeretek túrázni olvasgatni az ágyban filmeket nézni zenét hallgatni

minden bútorom fenyő kivéve az ágyat de majd azt is lecserélem most világossárga de már nem tetszik annyira kérlek segítsetek!!!


2010. aug. 29. 11:33
 1/6 anonim válasza:
Libafos?
2010. aug. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem lilia és sötét pink szobám van.. szörnyű.. ne ha teheted kerüldd el .. mindenki mondja hogy uuu mien jó a szobád.. ja az csak éppen meghalsz a sötétség miatt.. pedig nekem az egyik oldal üveg, a másik tükör szóval gyakorlatilag csak 2 fal van amin festék van de még így is borzasztóan sötét.

[link] itt van egy kép ami a sötét pink . ebből 2 falam ilyen színű

[link] itt pedig az élénk ben a legutolsó oszlop fölülről a 4. "Damson Dream 4" ebből 1 falam ilyen színű

tényleg szörnyű xD max a sok dícséret a jó benne

2010. aug. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok és azt ajánlom hogy csinálj bele vmi mintát csíkokat köröket valamit mert az mostanába nagyon jól néz ki:D
2010. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem is lila volt és nagyon hamar meguntam/megutáltam. Mondjuk nekem nagy volt a szobám és nem volt olyan sötét. :D

De azóta elköltöztünk és most a szobámba majd zöld lesz a fal:) Szerintem az ilyen színekbe, mint zöld, narancs, nem lehet beleunni.

2010. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Barackszín. Világos, vidám.
2010. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm=(-:
2010. aug. 29. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!