Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen matracot vegyünk?

Milyen matracot vegyünk?

Figyelt kérdés

Adott két régebbi,hagyományos rugós heverő,az az oldalnyílós,ágyneműtartós fajta.

Le szeretnénk cserélni.

Van lehetőség,hogy szakemberrel csináltatunk hozzá két vadiúj betétet,és csak rá kellene csúsztatni a régi helyére.

A másik,hogy évekkel ezelőtt hozzájutottam egy nagyon komoly ágykerethez,--"majd jó lesz valamire" címszóval becsomagoltuk,elraktuk. Az kicsivel kisebb(160 széles)de az is elég volna,jobban is tetszene...abba kellene matrac!!!

Igen,de milyet? Minden áruház szerint az övék a legjobb=D,-és van vagy ezer féle fajta.


Segítenétek tanácsokkal,hogy mitévő legyek? Igazából nem érdekelnek a divatos,hangzatos dolgok,hogy aloeverás,meg antiallergén,meg ilyesmi,kényelmes legyen,jót akarok aludni rajta,tartson tovább,mint 3~4 év.

Rugóst keressek,vagy szivacshabost,vagy milyet?

Azér nincs(több)százezrünk rá.


2021. aug. 16. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Kárpitossal olyat csináltathatsz amilyet csak szeretnél...Legalábbis Orosházán
2021. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Nekunk ilyesmi van. Nem olcso. Asszem 160x200as volt akkor 175e. Szivtam a fogam de megerte. Nagyon kenyelmes es tartos.


[link]

2021. aug. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most 130 a jövő hétig.
2021. aug. 16. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs. Egyreszt 180as volt csak elneztem, illetve most nezem amit kuldtem az csak F35-os a mienk pedig F100as. Ez a kemenyseget mutatja.


Inkabb ez lesz az. De itt se sokkal tobb mint mi vettuk.

[link]

2021. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A hideghab matrac pontrugalmas(ortopéd) jellegű mindig. Keménységnek nincs mértéke, mindenképpen próbálni kell. Sokszor van 30 nap cseregarancia megfelelő feltételekkel.

Tartósságát a hab sűrűsége adja. Minél sürübb annál tartósabb. A yisk általában gyenge minőség árához képest.

Itt olvashatsz többet a paraméterről. [link]

A memóriaha kényelmes, komfortos, de sűrűsége miatt meleg is.

2021. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!