Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mekkora hűtőben "fértek el"?

Mekkora hűtőben "fértek el"?

Figyelt kérdés

Személy szerint pult alatti hűtőben (nem beépített) gondolkozom, pl ilyesmi:

[link]


1-2 Főre használható lenne hosszú távon?


Nem vagyok nagy főzős, viszont néha ha hétvégi túrára, vagy valamire bevásárolok akkor a sokkal nagyobb hűtőt is ki tudom tölteni egyedül...


2021. aug. 24. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem nagyon kicsi. Főleg a fagyasztó része miatt.
2021. aug. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy a mi hűtőhasználati szokásaink mennyire segítenek neked, de legyen!

Nekünk kettőnkre, dupla nagyságú (4 polc+zödséges doboz, dupla mélyhűtő) mindig dugig tele van.

Szerintem erősen függ attól, hogy milyen sűrűn jársz vásárolni és milyen mennyiséget veszel.

Ha naponta, kétnaponta főzöl, ahhoz kevesebb hely kell, mintha nem vezetsz háztartást és telerakod ilyen-olyan felvágottakkal, sajttal, pudinggal, kefírrel, nasikkal.

2021. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk french door hutonk van es ketten vagyunk.

A huto resze eleg, siman elfer benne minden. Mi sok fagyasztott dolgot veszunk, illetve par dolgot lefagyasztunk ezert a fagyaszto sokszor tele van.

Amit te belinkeltel huto az nagyon kicsi.

2021. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A belinkelt hűtő nekem írtó kicsi lenne, pedig ketten vagyunk mi is. Nagy, beépített öt polcos hűtőm van, és néha ez is megtelik. A beépített fagyasztóm két rekeszes, kicsi. Nem is férünk el benne. Vettünk egy nagy, álló fagyasztószekrényt amit a pincébe tettünk. Az is tele van.
2021. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Mi ketten ettől kisebb/nagyon hasonló hűtőt használunk.


Gyakorlatilag sosincs tele, pedig mindig van benn pár doboz sör és tömény is...


Amígy anyámékkal éltem akkor is a "3 polc+zöldséges pakk"-os hűtő is csak akkor volt teli, ha a szombati ebéd megszaladt, és maradt vacsira. (Négyünkre vokt akkor az a hűtő)


Szóval számomra(+1 főre) nagyon simán elég lenne.


Persze ez úgy lehetséges, hogy nincs és nem is volt fél disznó, és fél konyhakert a hűtőbe, sose raktároztunk, max felvágottból egy hétre előre.

Nagyon emberfüggő.

2021. aug. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok...

HűtőbeN!

2021. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Elférni elférünk ekkorában, de ezekben nincs teljesértékű fagyasztó sajnos. Nem tudsz venni egy fagyasztott kaját, nem tudsz csirkét fagyasztani, a fagyi puha lesz, felolvad...

Ha ezekről le tudsz mondani, akkor jó. A fagyasztó rész inkább italhűtőnek való, pl jégermatyi

2021. aug. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Igény függő. Főleg falun akik termesztenek ezt azt meg nevelnek állatokat oda ez semmi. Szüleimnek 3 fagyasztó láda van. Egy álló hűtő fagyasztó résszel és egy kis ital hűtő. Mind dugig van
2021. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egymagam is tele tudom pakolni a 2 méter magas alulfagyasztós hűtőmet.
2021. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Ketten vagyunk, nyugdíjasok, 230 literes hűtő-fagyasztó, alul 3 fiókos fagyasztóval, intenzív konyhával. Általában elég, nagy ritkán valamelyik szomszédnál is kérünk helyet.
2021. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!