Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Öntapadós tapéta üvegre...

Öntapadós tapéta üvegre rátapad rendesen?

Figyelt kérdés
Van egy vitrines szekrényem, ami teljesen kihasználatlan, mert csak disztargyak tehetők így bele. Gondoltam, hogy teszek rá öntapadós tapétát, így nem látszik, hogy mi van benne és jobban tudok pakolni bele.
2021. aug. 25. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen. Ha meg tudod oldani, hogy buborék mentesen teszed fel az öntapadós tapétát.
2021. aug. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, arra tapad a legjobban mert teljesen sima.

Én vettem hozzá (illetve adtak ajándékba) műanyag simítót, aminek az élén velúrszerű anyag van, nagyon szépen lehet vele dolgozni, tökéletesen rásimítja, nem marad alatta buborék.

2021. aug. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
meg is csináltam. Ha valaki hasonlóban gondolkodik, akkor azt tudom tanácsolni, hogy alulról felfele tegye fel. Először fentről kezdtem, összetapadt, buborékos lett stb. Visszaszedtem és elkezdtem lentről. Pár perc alatt gyönyörűen kész lett. Egy vonalzót tekertem mikroszálas kendőbe és azzal húztam.
2021. aug. 25. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gratula! Örülök, hogy sikerült! :)
2021. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2021. aug. 25. 21:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!