Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet Budapesten többféle...

Hol lehet Budapesten többféle jó minőségű irodai széket kipróbálni a felsőbb kategóriából?

Figyelt kérdés
Értelmes irodai széket szeretnék vásárolni napi 8-10 órás ülőmunkához. Hajlandó vagyok rá pénzben is áldozni, az IKEA Markus kategóriától feljebb keresgélnék, bár egy új Aeront azért nem fogok tudni megfizetni, de azért szeretném az ilyesmit kipróbálni, mielőtt megveszem. Van olyan hely, ahol értenek hozzá, beállításhoz is és van választék?

2021. aug. 26. 08:46
 1/2 Shai-Hulud ***** válasza:

Szerintem a Székkirálynál próbálhatod ki a legtöbb széket.

[link]

2021. aug. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A K&H székházzal szemben a soroksári úton -Hungária malomudvar- van egy bolt ahol német/olasz/cseh/lengyel irodaszékeknek van bemutatóterme. Igaz, nem tudom, hogy a COVID miatt most mennyire üzemel, meg irodaszékekből amúgy is hiány van.

A Herman Miller székeket több kiskereskedőnél is megtalálhatod Budapesten ahol több más designer márkával együtt lehet kipróbálni.

2021. aug. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!