Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyiért lehetne eladni?...

Mennyiért lehetne eladni? Fontos. Gázkazán. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy öt telet használt, Saunier Duval Themaclassic F24 E5 típusú kombi gázkazánunk, amit elszeretnénk adni, mert nem kell már. Semmi problémája nem volt, és most sincs. Szerintetek? Nem szeretnénk túl sokat érte, viszont elherdálni sem.
2010. aug. 30. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
40e
2010. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy gázszerelőt, nézd meg azt is, hogy mennyi most újonnan és ezek alapján dönts.
2010. aug. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress rá a Vaterán, hogy kb mennyiért kínálják a kazánokat, nagyon informatív lesz a keresés.
2010. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én pont most készülök kazáncserére, ezért nézegettem a használt kazánokat is.

Az egyik apróhirdetési oldalon árulják ugyan ezt a típust, ami 2 éves és 60eFt-ot kérnek érte. Tehát amit az első írt, irányárnak nagyjából reális lehet.

(Egyébként nem Te kínáltad nekem ezt a kazánt egy másik kérdésnél? Hol található a kazán?)

2010. aug. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"A válasz megírásának időpontja: ma 08:42"


De lehet, hogy én voltam.

Olyan 60 ezret mondott a férjem is max, többet nem. De egy szerelővel beszélek mindenképp, ez jó ötlet. Ha azt mondja ennyit nem ér meg, akkor kevesebbért próbáljuk majd eladni, csak vigyék el, mert csak a helyet foglalja.

2010. aug. 31. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!