Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik matracot ajánlanátok?...

Melyik matracot ajánlanátok? (Ikea: rugós vs. habszivacs)

Figyelt kérdés

Kinéztem új ágyhoz 2 matracot, az egyik habszivacs: [link]

A másik pedig rugós: [link]

Maximum 40 ezerért szeretnék matracot venni, és ez a kettő tünt szimpatikusnak. Kezdetben nagyon ragaszkodtam a habszivacs matrachoz, mert a rugóssal van egy olyan előítéletem hogy nyom, nyikorog, stb, de amit belinkeltem arról nagyon jókat írnak. Eddig habszivacs matracom volt, de arról meg az az előítéletem, hogy hamar ki lehet feküdni, elvékonyodik és nyomni fog. A habszivacs 12cm a rugós 18cm vastag, így itt a rugós szimpibb, hogy vastagabb, és masszívabb.

Szerintetek melyik a jobb választás?



2021. okt. 28. 14:22
 1/6 A kérdező kommentje:
azt még elfelejtettem írni, hogy 52kg vagyok, tehát a súly nem hinném hogy itt sokat számítana. eddig a rugósra hajlok, de félek, hogy nyikorogni fog.
2021. okt. 28. 14:53
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden a kivitel.

A szivacs is jó, és tartós, ha tömör. A linked egy alsó kategóriás szivacs. Ne várj tőle sokat, főleg a 12cm nem sok.

2021. okt. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor te a rugósat ajánlanád?

Igazábol én is így vagyok ezzel, hogy a habszivacsból sokkal drágábbat kellene venni hogy hozzon egy olyan minőséget, csak sajnos nekem nincs most 100ezres matracokra keretem

2021. okt. 28. 16:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a rugóson is ilyen gyatra a szivacs, azzal sem mész sokra, mert kifekvés után nyomnifog a rugó.
2021. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Megvetted valamelyiket?

Én a rugosón gondolkozok csak a sima keményen nem az extra keményen.

Mostani matracom is rugós és már 13 éves, szerintem ezek tovább bírják mint a habszivacs.

2021. nov. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
végül nem az ikeából, netről rendeltem!
2021. dec. 15. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!