Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az ikea visszavesz sérült...

Az ikea visszavesz sérült csomagolású árut?

Figyelt kérdés

Otthon vettem csak észre, hogy a karton csomagolás egy helyen kilyukadt és lehet látni, hogy a bútorlapról is lepattant egy darab. Egyébként amikor levettem a polcról volt másik karton is sérülve, direkt néztem olyat ami ép, de ezt nem vettem észre.

Vissza fogják így venni? Vagy egyszerűen csak vigyem vissza, mintha meggondoltam volna magam?


2021. nov. 26. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem többszáz km-t kell autóznod, akkor vidd vissza simán...
2021. nov. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindenképp visszavinném, csak az a kérdés, hogy visszaveszik-e ha sérült. Nem én okoztam, csak ugye ezt nem tudom bebizonyítani. Nem is bontottam ki.
2021. nov. 26. 13:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt ezt írják: [link]


" Használt vagy más módon sérült termék esetén az IKEA fenntartja a jogot, hogy a visszavételt megtagadja, vagy hogy a vételárnak csak egy részét térítse vissza. A termék állapotának és végső árának felmérése az Ügyfélszolgálati részleg személyzetének feladata."

2021. nov. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tőlünk sajnos nem vették vissza. Van egy sérült bútorhátlapunk... :-(
2021. nov. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire sérült. Ha még eladható visszaveszik, de nem teljes áron.
2021. nov. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindegy, annyira nem volt kedvem visszavinni, hogy inkább összeraktam, szerencsére azon az oldalon van a hiba, ami nem annyira látszik a szobában.
2021. nov. 26. 22:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!