Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen lakberendezési tanfolya...

Milyen lakberendezési tanfolyamot ajanlanatok?

Figyelt kérdés

Jelenleg építkezünk, és várhatóan jövő nyáron fogunk beköltözni a házunkba. Nagyon érdekel a lakberendezés, és szívesen megtanulnám a szakma csínját binját, hogy minél élhetőbb legyen az otthonunk.


Láttam, hogy a Pallas70 és a The Bright Academy is indít online tanfolyamokat. Ezekről mik a tapasztalatok?


Fontos, hogy online/e-kepzeseket keresek, mert a kisbabám miatt nehezen tudom megoldani a tantermi jelenlétet.



2021. nov. 29. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszontén: semmilyet! A helyiségek - főleg ajtó és ablak helyzetétől - adják magukat, hogy elképzeld, melyik bútor hová passzol leginkább, design-ban pedig csakis a saját ízlésetek számít, hogy igazán otthon érezzétek magatokat, és ne egy ilyen tanfolyam elveit kövessétek! Mind a tanfolyam díja, mind pedig egy lakberendező megbízása csak pénzkidobás, kell hogy legyen saját ízlésetek és kreativitásotok!
2021. nov. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólást, sok igazság van abban, amit írsz :) a lényeg, hogy otthon érezzük magunkat otthon. :)
2021. nov. 30. 10:59
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

A legjobb amit tehetsz, hogy rengeteget nézelődsz, olvasgatsz a neten.

A Pinteresten rengeteg ötletet lehet találni, de máshol is.

És föltétlenül olvasgass tapasztalatokat, véleményeket. Nagyon sokat lehet belőlük tanulni.

Én most újítottam fel a lakásomat, és tulajdonképpen a Gyakorikérdések is munkaeszközöm volt. Nagyon sok bennem felmerült kérdést tettem fel, és nagyon sokra kaptam több-kevesebb hasznos választ.

Aki márt túl van az építkezésen/felújításon nagyon sok hasznos tanáccsal tud ellátni, hogy mit hogy, vagy éppen hogy ne csinálj.

De a lakberendezési képekből rengeteg ihletet fogsz meríteni.

2021. nov. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
2021. nov. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi az észrevételeket. Az utóbbi napokban felfedeztem, hogy a pl a moemax/ikea/obi honlapján rengeteg inspiráció van feltöltve, és akár fullra berendezett szobát/dekoráció szettet is meg tudok vásárolni egyben.

ez is nagysegítség

2021. dec. 2. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!