Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet készen olcsó függöny...

Hol lehet készen olcsó függönyöket venni, ahol választék is van?

Figyelt kérdés
Nem online, hanem személyesen? Ilyen, hogy Tesco, Pepco gondolom felejtős? Milyen üzletekben érdemes szétnéznem?
2021. nov. 29. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jysk, ikea
2021. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

IKEA nincs a városomban, de a Jysk oldalát megnéztem és tényleg jónak tűnik a választék, elfogadhatónak az ár, köszi a tippet!

Szívesen meghallgatás azért még ötleteket :)

2021. nov. 29. 20:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mömax, vagy möbelix van a közeletekben?
2021. nov. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mömax van, az is jó hely és nem drága ha függönyről van szó? Ott még sosem voltam, mindjárt megnézem.
2021. nov. 29. 20:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ablak méretétől függ, létezik-e egyáltalán arra a méretre készen varrt függöny.

Inkább varratni szokás a méteráru boltban, ahol az anyagot veszed, OBI-ban pl. elég jó a kínálat is és varrnak is.

2021. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elég standard méretek az ablakok, ahogy most nézegetem a függönyöket, vannak ideális méretű készen kapható függönyök. Úgy olvastam, hogy a karnis hosszúságának másfél-kétszerese legyen a függöny szélessége, hogy szép legyen a ráncolódása. Sok ilyet találtam most a Jysk és a Mömax oldalán is.
2021. nov. 29. 21:15
 7/9 anonim ***** válasza:

6: Mert nálam pl. egy olyan ablak se volt, amekkora függöny készen volna.

Eleve max. hossz 280 cm volt, és nála, 300+ kell, másutt meg az ablak alatti kályha miatt csak 190 centi hossz kellett.

2021. nov. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ikea
2021. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
pepcoban nagyon olcsoak es szepek vannak, bar csak 1-2 meretben van, de abbol nagyon sokfele:)
2021. dec. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!