Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek melyik mutat...

Szerintetek melyik mutat "szebben" egy viszonylag kis méretű nappaliban? LED-es rejtett mennyezeti világítás, vagy oldalsó fali (félkör alakú) lámpák a falakon?

Figyelt kérdés

A rejtett világítást valahogy így képzeltem el: [link]


[link]


Vagy: oldalsó fali lámpákkal egy-egy falon:


[link]



2021. dec. 9. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A rejtett világítás!

Legjobb döntésem volt.

Csak arra figyelj, hogy legyen teljesítmény bőven.

És a plafon hófehérre legyen festve.

Nagyon komfortos diffúz fénye van, nem vakít, az egész szobában egyenletes világosság van.

A meleg fehér LED szalagot ajánlom.

2021. dec. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is LED-es rejtett világításra szavazok.

Az, hogy milyen fehér, ízlés kérdése. De döntsd el előre, mert nagyon nem mindegy, nagyon más a hatása.

Nálam hideg fehér van az egész lakásban, mert nekem az tetszik.

2021. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobban mutatna a rejtett világítás
2021. dec. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rejtett LED nagyon hangulatos. Nálunk Spot lámpák is vannak, ha esetleg nagyobb fényre is szükség lenne.
2021. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én olyanon gondolkodom, ami változtatható színű, és fényerejű. A hagyományos fali lámpás világításon is filózok még, de egyre inkább tendálok a rejtett LED felé. Köszönöm, hogy írtatok :)
2021. dec. 10. 11:35
 6/6 anonim ***** válasza:
A változó szín felesleges (saját tapasztalat), viszont a fényerőszabalyzás hasznos.
2021. dec. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!