Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen anyag összetételű...

Milyen anyag összetételű lehet az F&F 100% pamut ágyneműje?

Figyelt kérdés

Azért így tettem fel a kérdést mert teljesen biztos, hogy nem 100% pamut. (Kicsit utána olvastam és kb bármit ráírhatnak a cimkére ezért is van, hgy nagyon eltérnek a 100% pamut alatt futó pl ágyneműk anyaga)

Viszont az f&f egy nagyon kellemes anyag és azért szeretném megfejteni.



#Tesco #ágynemű #pamut #F&F #Kevert szálas
2022. jan. 2. 22:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%

F&F márka. Az anyag összetételnek a ráírtnak kell megfelelnie hivatalosan. Ez az előírás. Szövéstechnikailag pedig sokféle anyag van.

Az, hogy valahol tajvanon, nem a megfelelő cimkét tették rá, azzal téged becsapott az eladó, tehát visszaviheted a terméket.

Viszont a pontos összetételét ha megszeretnéd tudni, szinte képtelenség labor nélkül megállapítani a sokféle műszálat vagy az összetétel % értékét.

Ha 100% pamut van ráírva, és sztatikus lesz, akkor abba sok a műszál és egyértelműen.

2022. jan. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
28%
Simán előfordulhat. Hordtam pár FF cuccot, ami elvileg pamut volt, de mindtől olyan bizsergő, viszkető érzésem volt. Biztos, hogy volt benne nem kevés műszál. Emiatt kerülöm is ezeket a ruhákat.
2022. jan. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem, a webaruhaz ahonnan rendeltem, az nem tesco!


Tisztában vagyok vele hogy az f&f egy márka és a Tescoban lehet megvásárolni.

Ez szerintem Eddig se volt kérdés

2022. jan. 3. 09:54
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
#13, az F&F a Tesco saját márkája.
2022. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!