Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Honnan vegyek / rendeljek meg...

Honnan vegyek / rendeljek meg bízható olcsó ágyat újonnan?

Figyelt kérdés
Favi.hu vélemény?

#olcsó #ágy #Favi hu #Megbízható e
2022. jan. 3. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A favi egy gyűjtőoldal, sok bolt ajánlatával, így nem lehet megmondani. Szerintem inkább a matrac a lényeg, nem is az ágy.
2022. jan. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ágyat szeretnék venni :) nem a földre tenni a matracot :D ..
2022. jan. 4. 00:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy tömör, lehetőleg kemény fa használt ágyat vegyél, marketplacen, jófogáson valami IKEA legolcsóbb pozdorja árban hozzájuthatsz olyanhoz, amit újonnan több százért adnak. S ha dúl benned a kreativitás, fel is újíthatod.
2022. jan. 4. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen fajtát akarsz venni. A favi-n sok a megbízhatatlan bolt, általában külföldről szállítanak, a reklamációddal meg mehetsz a sóhivatalba. Bármilyen bolt mellett döntesz, előtte keress rá a véleményekre, nehogy befürödj vele.

Mi most fogjuk berendezni a házunkat. Nekünk franciaágyat a Mömaxból néztem ki (a kényelmesség a fő szempont), a gyerekeknek meg fa ágykeretben gondolkodok a tartósság miatt (normál, felnőtt méretűt veszünk), és ahhoz veszünk matracot. A Komfortékán nézegettem, de a Jófogáson is jónak tűnik egy asztalos, aki legyártja (sokféle méretben):

[link]

[link]

2022. jan. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!