Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vibrálásmentes led spot égőt...

Vibrálásmentes led spot égőt milyen márkából érdemes venni a Life Light-on kívül?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=xSoaoWml_vc


Tudom, hogy több gyártó is ezt állítja, de kipróbálva már találkoztam olyannal, aminél nem volt igaz az állítás. Az érdekel, ha valaki szintén kipróbálta, és bevált nála egy márka, villogásmentesség szempontból. A Life Light tényleg jó, de kicsi a választék, pont olyan nincs, amilyen kéne.



2022. jan. 19. 01:06
 1/4 anonim ***** válasza:

A villodzás mentességet bizonyos frekvencia fölött állapítják. Az alacsony frekvencián villodzóval van probléma. Ezért érzed magad becsapva. A hagyományos izzó is villog.

A szemkímélő tv, monitor is bizonyos frekvencia fölött dolgozik.

2022. jan. 19. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Telefonnal én még nem néztem, de én osram-ot vettem. Hazaérek majd ránézek. :-)
2022. jan. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem normál villamos boltba vedd, szokott lenni nekik próba foglalat (eddig ahol vettem volt) és kilehet próbàltalni. Aztán egyből megnézheted.
2022. jan. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3: ez jó ötlet! Mivel boltban drágább, egyet veszek, a többit webshopban.

1: én úgy szoktam megállapítani a villogást, hogy a fény által megvilágított világos háttér előtt gyorsan mozgatok egy vékony sötét dolgot például egy tollat vagy egy fekete kábelt. És akkor látszik, hogy a kábelt a mozgatás közben osztódónak vagy elmosódottnak látom. Az osztódás nyilván a villogás miatt van. A magas frekvenciákat is megmutatja, akkor nagyon gyorsan kell rángatni, hogy kijöjjön. Nekem két monitorom is van, különböző gyártóktól, amelyek így nem mutatnak villogást (fehér képernyő előtt fekete kábellel tesztelve). Szerintem egyre inkább figyelnek erre a monitor gyártók is. A régi laptopok előtt ülve ezért fájt a fejem.

Továbbra is kíváncsi vagyok a villódzásmentes GU10 spot led égők brandjeire!

2022. jan. 19. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!