Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Színes kartonlapból készült...

Színes kartonlapból készült dekorációt hogyan/mivel rögzítenétek a falra?

Figyelt kérdés

Pl. gyurmaragasztó jó rá? Vagy milyen egyéb ötletetek van?


Köszönöm


2010. szept. 9. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Modellező boltokban lehet kapni öntapadós tépőzárat. Abból levágsz kis kockákat... szerintem nem kell jobb :)
2010. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Húú, még nem is hallottam ilyenről!

Köszönöm az ötletet!


További szép napot!

2010. szept. 9. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell tépőzár! Akkor inkább kétoldalú ragasztószalag az olcsóbb és egyszerübb. Nem kell spekulálni azza hogy a tépőzár alja és teteje "találkozik-e" vagy sem.
2010. szept. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Nem kell spekulálni azza hogy a tépőzár alja és teteje "találkozik-e" vagy sem."


Azért ennyire az sem bonyolult, mert nyilván összezárva kell a tépőzárat feltenni, akár a falra, akár a kartonra. Gyakorlatilag úgy, mint a kétoldalas ragasztót. Legfeljebb ez bontható utólag. De amúgy egyetértek, jó lehet a kétoldalas ragasztó is erre a célra :)

2010. szept. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kétoldalas ragasztó és a tépőzár is nyomot hagy(hat) a falon. PL. leszedi a festéket vagy bizonyos falakon eleve nem ragad meg.

A gyurmaragasztó tudtommal nem hagy nyomot és ha nem túl nagy a kartonlap, akár elég is lehet. Visszaszedhető, variálható, a ragasztó meg nem (annyira).

Egyébként rajzszöggel is felteheted, csak az meg lyukakat hagy. Rémlik, hogy valahol láttam dekor-rajzszöget, de színes fejű tuti van.

2010. szept. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) A tépőzárral én is arra jutottam, hogy mivel azt is fel kell ragasztani, ezért nem lenne célszerű, mivel megmaradna a helye!

A gyurmaragasztónál maradtam, s nagyszerűen bevált!


Szép hétvégét!

2010. szept. 11. 09:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!