Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Üdv! Akinek a nappaliban van...

Üdv! Akinek a nappaliban van a hálószoba, hogy tudja megoldani, hogy a háta/dereka is egyben maradjon? Kihúzhatós ágy/kanapé nagyon gyilkos volt, a franciaágy matracát hamar kiüljük napközbeni használattal.

Figyelt kérdés

2022. febr. 10. 12:40
 1/5 A kérdező kommentje:
A két éve rendelt közepesen kemény zsákrugós matracok a végüket járják, pedig az ágykeret rendes alátámasztást ad. Párom puhább matrac párti, én kemény fekhelyet szeretem. Azon gondolkodom, hogy extra kemény matracokat rendelnék és a párom pluszban kapna egy fedőmatracot rá. 90+ kilósak vagyunk mindketten
2022. febr. 10. 12:44
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Rengeteg féle habszivacs és rugós matrac van, amivel gyártják a kárpitos bútorokat (heverő, kinyitható ágy, stb.), és akkor ez még csak az alap kínálat, bármilyen mással is lehet, olyannal kéred, amilyen neked bevált.

Én keményebb (súlyhoz választott) habszivacs matraccal aludtam világéletemben, soha semmi baja nem volt a hátamnak tőle, nagyon kényelmes.


"A két éve rendelt közepesen kemény zsákrugós matracok a végüket járják, pedig az ágykeret rendes alátámasztást ad"


Nem a súlyodhoz választottad. Én 35 év után dobtam ki az elsőt (heverő).:)

Egyébként garanciális, tessék érvényesíteni a garanciát még a 2 éven belül.

2022. febr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű , elhúzható fotelek és falba rejtett franciaágy. Ez a legjobb megoldás kis lakásban. Nem olcsó szórakozás, de nem fog fájni a hátad és aludni is tudsz. A kihúzhatós kanapék nagyrészt olcsó szivacsból van és a kereténél nyom mint az állat. A beépített ágyhoz kell egy 30cm mély szekrény és egy rendes fém vasalat. A matracot le fogatod hevederrel és fel lehet hajtani pillanatok alatt.
2022. febr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Igen, szekrényágy, vagy ha van annyi hely, akkor dobogóba rejtett ágy. A dobogó tetején meg elfér bármi. Hosszútávon a kanapé az kínzás.
2022. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valóban úgy érzem, nem a súlyhoz megfelelő matracunk van. Bár maga a cég (fdm matrac) ajánlott többfélét, a súlyunk, panaszaink alapján, - úgymond felülbírálva a kinézett eredetit - ennyit erről. A garancia matracvédő alkalmazása mellett él csak, olyanunk nincs. Van egy háklis alsó szomszéd, aki nem szereti a bútortologatást. Sem a dobogó ágyra nincs hely, sem a falon így marad a keményebb matrac. Mindenkinek köszönöm a hozzászólásokat.
2022. febr. 11. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!