Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az esélytelenek nyugalmával...

Az esélytelenek nyugalmával kérdezem, valakinek van Möbelixes Niklas TV fotelje?

Figyelt kérdés
Az érdekelne igazából hogy ez hintázik-e valamennyire, vagy full mozdulatlan ha beleülök? Állítható a háttámája és a magassága? Nem nyikorog? Esetleg ha valaki tud ajánlani olyat amelyik hintázik is, állítható a dőlése és lábtartója is van, akár egyben akár külön azt is megköszönném. Ami nagyon fontos szempont hogy egyáltalán ne nyikorogjon. Szoptatós ill. altatós széknek használnám.

2022. márc. 23. 19:19
 1/2 A kérdező kommentje:
2022. márc. 23. 19:21
 2/2 anonim ***** válasza:

Én próbáltam az üzletben, egész masszívnak tűnt (100kg-mal beleültem) nem nagyon rogyott meg.

Hintázni csak egy kicsit lehet vele, akkor nem nyikorgott alattam, ha jól emlékszem.

Bár én sokaltam az árát és vettem egy fix fotelt.

2022. márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!