Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen jó bútor webshopokat...

Milyen jó bútor webshopokat ismertek?

Figyelt kérdés

Konkrétabban álmaim fotelét keresem, de nem ismerek túl sok bútoros weboldalt. Az Ikeába természetesen pont az nincs raktáron, ami nekem jó lenne, a Jyskbe pedig nincs is olyan, ami tetszik. XxxLutz pedig mérhetetlenül drága ezen a téren.

Ezen a két oldalon kívül nem is ismerek semmit. Természetesen a google kidobott pár oldalt mikor rákerestem a fotel címszóra, de olyan oldalkat hozott be, amiknek nem voltak túl jó véleményeik árukeresőn/megbizhatóbolt-on. És ezt nem úgy értem, hogy pár sértődött vevő odafirkált valamit és nyomta az 1*-ot, hanem hogy oldalakon át mindenki 1 vagy 2 csillagot nyomott kritikával. Szóval kezdek elbizonytalanodni, hogy létezik-e a fent említett 3 webshopon kívül más oldal, ahol árban korrekt, minőségben megbízható termékeket árulnak.



2022. ápr. 3. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg esetleg ezt, ez is egy gyűjtőoldal.


[link]

2022. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kare?
2022. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Favi
2022. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
butor1.hu a legjobb szerintem
2022. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!