Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hová menjek kényelmes, megbízh...

Hová menjek kényelmes, megbízható irodai forgószéket vásárolni?

Figyelt kérdés
Kétszer is pórul jártam. A fotón mutatós, nagyon puha, kényelmes forgószéket választottam majdnem 40 ezer forintért, s kiderült, hogy kemény, kényelmetlen, nem való hosszú használatra.

#irodai forgószék #kényelmes, párnázott
2022. máj. 8. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi a cégnél Rim széket kaptunk, kellemesen tartósak, jó bennük ülni. A homeoffice kezdetén én ugyanolyat vettem, majd két évvel később tesóm is, miután 2x megjárta az ilyen designos-de baromi xhar ülni rajta székekkel.

Nem olcsó, 80e-90e körül van, de megéi az árát.

Neked gyártják le egyedi igényre, várni kell rá, de olyan lesz amilyet te akarsz.

2022. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves 1/1 anonim!

Köszönöm szépen a választ. Sajnos a 40 ezer forintos székek a minőségükhöz képest irreálisan drágák, ezért most már nem sajnálom a pénzt, csak végre egy kényelmes székben ülhetnék. Milyen igaz a mondás: "Sokszor az olcsó a drága".

2022. máj. 9. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!