Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tapasztaltaktól kérdezem, a...

Tapasztaltaktól kérdezem, a sötétítést mivel lehet olcsóbban megúszni:hagyományos sötetitö függöny vagy roló?

Figyelt kérdés

Ugyanis 1 szobás garzonlakás szobájáról van szó, ahol nem akarom kicsinyiteni a teret, amúgy sem kedvelem a nehéz fuggönyöket. Igaz, óriási a választék, de félek hogy a méretre szabás varrassal egyutt több pénz munka lenne benne

Szivem szerint a déli! fekvés, hőseg miatt thermo rolóval oldanám meg, mert nekem az letisztult zalán praktikusabb mert ablakonként szabályozható.

Egyedi méretek vannak 2 nagyobb bukó és fix műa.ablakkal, 230-as erkély ajtóval.

27ezer lenne a 3 rolo


Van aki azt mondja simán csak sötétítőt vegyek.

Redőnyre nincs pénzem.



2022. júl. 15. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindkettőnél tudsz választani aránylag olcsót és drágát is, érdemes kutakodni. Ha kicsi a tér, én a rolót választanám. A konyhába sávos rolót vettem 5 ablakra, ezerszer szebb és modernebb hatása van, mint előtte a függönynek. Hátránya, hogy mivel nincs fényáteresztő függöny, ezért az átlagnál sokkal többször mosok ablakot, általában havonta egyszer vagy kétszer, mert szembetűnőbb a kosz, és ront az összképen.
2022. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Kb. Ilyen az én ízlésem is. A rolo nekem is jobban tetszik, de az ablakok miatt majd az ablakok fölé kell a felfuggesztest megoldani.

Kb 30ezer lenne a 3roló. Egyik ablak fix masik nem szoval meg van variálva és egysegesen akarom ezért kell felfúrni,....ha lehet

A hagyományos sötetítőből is alsó középárasra telne

2022. júl. 15. 13:18
 3/4 A kérdező kommentje:

Még annyit kérdeznék, hogy szerinted ablakonként szebb a roló vagy egyben?


Szerintem ablakonként, de érdekelne a véleményed.

2022. júl. 15. 13:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Black-out függönyt keress, az szinte teljesen fényzáró. Igaz, az sem olcsó, de én fogtam már ki használtan pár ezerért (Vatera, Jófogás).
2022. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!