Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Méretre vágott új szivacs...

Méretre vágott új szivacs matrac csípős, műanyag szagú, pedig már 1 hete szellőztetem, mit tehetnék vele, hogy elmenjen a szaga?

Figyelt kérdés
Kimosni nem akarom, mert a hideg párás időben nem száradna ki.
2010. szept. 22. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
gőzöld át, esetleg ecetes vizes ronggyal törölgesd át
2010. szept. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy szórd be szódabikarbónával, keféld bele egy ruhakefével, hagyd egy kis ideig állni, majd pórszívózd ki.

Boccs az offért, de hol tudtál méretre vágott szivacsot venni és mennyiért? (nekünk is kellene egy nem szabvány méret)

2010. szept. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot. A szivacsot ózdon a faltól falig kereskedésben rendeltem. Az ár függ a mérettől, és a minőségtől. Az enyém 9cm x 70cm x 184cm és 4500 ft-ba került a legolcsóbb fajtából. A cég az eurofoam kft-től rendeli meg, aminek 2 telephelye is van magyarországon. Székesfehérváron, és Sajóbábonyban. Ezt találtam róluk a neten: [link]
2010. szept. 23. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi szépen!
2010. szept. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!