Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nyitott polcra miket tennétek?...

Nyitott polcra miket tennétek? És ezekbe az üvegekbe?

Figyelt kérdés
Lesz nyitott polcos része a konyhámban és szeretnék ilyen átlátszó tárolókat venni amibe pl.Spagettit teszek stb. Milyen élelmiszerek mutatnak még jól ezekben az üvegekben?

2022. szept. 26. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy jól mutat-e, de nem néz ki rosszul. Nekem ezek vannak:

Cukor

Liszt

Zabpehely

Búzadara

2022. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Én nem használok nyitott polcot, mert rettentö sokat kell takarítani, az olajos por egyböl rárakódik, és nehéz tisztítani.

Másrészt a legtöbb élelmiszernek nem tesz jót, ha fényt kap, hamarébb megromlik, elmegy a szine, túlságosan kiszárad.

2022. szept. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Ha “díszt” akarsz a konyhádba és nem praktikus funkcionalitást, akkor tegyél egy kis polcot valahova a tűzhelytől minél messzebb, rajta egy kaspó virággal és 2 szakácskönyvvel és annyi!

A nyitott polcok, különösen élelmiszerrel megrakva régen megbuktak, kivéve olyanoknál, akik a konyhát nem használják, csak van, mert kell lennie.

2022. szept. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nyitott polcot nem ajánlom, mert nagyon nehéz tisztán tartani a levegőben keringő és leszálló zsíros portól. Ne a szépséget nézd, hanem azt, hogy mit lehet károsodás nélkül tárolni zárt üvegben (edényben) és mit nyitottban. Fűszereket és olyat, ami magába szívja a nedvességet (só, cukor...) csakis zárt tartóban (edényben) tarts.
2022. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Bocsánat 4-es, én rondítottam bele véletlenül a hülye, vastag ujjaimmal az értékelésedbe! Őszintén sajnálom!😢

Természetesen nem csak “félig hasznos” a válaszod, hanem teljesen!

2022. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Ne bánkódj, semmi baj nem történt.
2022. szept. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ráadásul akármit csinálsz, kupis hatást kelt
2022. okt. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!