Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tuzhely mogotti fapanelra...

Tuzhely mogotti fapanelra utolag milyen hoallo megoldast javasoltok? (Uveglap? Femhovedo? Hoallo falmatrica?)

Figyelt kérdés
Most vettem lakast, aminek a konyhajat meg nem tudom felujitani. Falfestes, futescso festes lesz + konyhabutor festes h 2024 nyarig hasznalhato legyen, amig leveretem.. Namarmost, van egy kis bibi. Az elozo tulaj valamilyen megfontolasbol az ot megelozo tulaj csempejet ugy fedte el, hogy a pult es a felso konyhaelemek koze a csempere butorlapokat ragasztott.. Neztuk le lehet-e szedni, de ra van ragasztva masszivan.. A tuzhelynel, ahol a suto nyilas van hatul, meg van serulve/egve. A mosogatonal nyilvan picit azik. Nem tudom mi volt itt az elgondolas/tervezet.. Vizallo csempematricaval leragasztanam a pitsaba h ne azzon mar tovabb, de kerdes h a tuzhelynel mi a fenet csinaljak? Amugy tenyleg le kene szedni, de a konyhabutorhoz IS hozzaragasztottak ezeket a butorlapokat, es jonne a fal is, butor is a lapokkal egyutt.. Kicsit lejjeb meg ilyen 3D szivacsos bontottfal mintas sz@rt is felragasztottak a csempere, azt mar leszedtuk, de ket csempe is jott a falpanellel egyutt. Ugyanis a regi sz@r festesre van racsempezve, es a festeket kb mindenhonnek spaklival le lehetett tablakban kaparni.. Annyit mondott az elozo tulaj h szerinte ronda volt a csempe, amugy sima mezei negyszogletes 20×20 feher csempe xD
2022. okt. 2. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Ragasszál rá pár darab nagyobb méretű csempét addig ahol kritikusnak látod a fát.
2022. okt. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van tűzgátló lap a barkácsboltokba, tűzhelyek mellé. Az jó.
2022. okt. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi! A tuzhely mellol kikandikalo ket sor csempet vegul konkretan spaklival felszedtem ma. Nem tudom mi tartja ott ezeket a fapaneleket, de nem a csempek xD
2022. okt. 2. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:
remélem legalább nyomott áron volt a lakás. gondolom nem ez az egyetlen összegányolt része
2022. okt. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, nyomott aron volt. Az elozo tulaj egy idos nenitol vette lepukkant panelkent a nyolcvanas evekbol eredeti mindennel. Rendes felujitas helyett mindenhol kokanyolas van.. Egyedula parketta gyonyoru, massziv, minosegi. A konyha a legkevesbbe gazabb meg igy is, legalabb konnyu lesz lebontani..


A legtrebb a "villanyszereles" Tobb helyen - furdoben is - a konnektorok mogul ki van huzkodva a vezetek, ra van csatlakoztatva masik kabel, igy csatlakoznak a lampatestek xD. Ezt ket het mulva orvosolja egx nagyon jo villanyszerelo.

En irtam ki a levalo glettes kerdest is, ugyh van itt kalvaria.

De lassan osszall a dolog.

A furdot jovore leveretem, itt racsempeztek a neni osi csempejere eleg bena modon. Szerintem csukott szemmel, bal kezzel raktak fel. Felul nincs szegely, afelbe vagott csempek figyelnek

2022. okt. 5. 22:52
 6/7 anonim ***** válasza:
sosem értettem ilyen veszélyes patkánylyukat ki vesz meg egyáltalán…
2022. okt. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaj, ne sopankodj. Amig nem Te veszed meg, ne erdekeljen. ^.^ ne tord a buksid ilyesmin. Peace
2022. okt. 6. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!