Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a konyhabútorokról?

Figyelt kérdés

Ő lenne az első ami előnye, hogy színben passzol a többi bútorral. + vásárolnék hozzá kiegészítőként ellemeket.


[link]


Ő lenne a másik, ez az a konyhabútor ami igazán tetszik és álomkonyhaszerű a számomra ebben a tölgy- Magasfényű fehér kombinációval azonban a többi bútor sonoma tölgy színű, így teljesen elütne a többi bútortól.


[link]


A konyha, nappali és étkező egyben van. 35nm -en. A nappali sor, gardrób, komód, dohányzóasztal és étkezőasztal sonoma és sonoma - fehér előlap színűek.

Holnap meg kell rendelnem, de nem tudok dönteni.

Ti melyiket vennétek? Árban ugyan anyira jönne ki talán a felső kicsit több.


2022. okt. 4. 21:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
csináltass asztalossal, nem fogod megbánni
2022. okt. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ezen az áron sajnos kb. ez a minőség van...


Az IKEA-ra van 10 év garancia, de azért ennél drágább....

2022. okt. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, tegnap sikerűlt megrendelnem a konyhabútort, igaz egy szakembertől aki kivitelezi nekem a 2. -at artisan tölgy helyett sonoma korpuszal és magasfényű fehér előlap színben. :) így 100% -os lessz a passzolás plussz az aljába elrejt egy nagyobb fiókot nekem szemetesnek amire ha nem szól nem is gondoltam volna hova rakom majd. nem gondoltam volna, hogy ugyanannyira jön ki egy netes konyhabútor mint egy szakember általi. Nagyon örül a lelkem. Köszönöm a tanácsaitokat, véleményeteket. Hálás vagyok. :) :)
2022. okt. 7. 20:32
 14/14 anonim ***** válasza:

Részemről nagyon szívesen!

Öröm olyannak tanácsot adni, aki odafigyel és hasznosítja!

Sok-sok finom ételt kívánok nektek, a szép konyhátokban!:)

2022. okt. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!