Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vélemény erről a konyhabútorról?

Vélemény erről a konyhabútorról?

Figyelt kérdés

[link]


Megérné megvenni? Járt már valaki ebben a bútorboltban? Mik a tapasztalatok?


2022. okt. 9. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Döntsük el helyetted??

Te fogod nézegetni és használni.

(Amúgy nekem tetszik a bútor is és az ára is.)

2022. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nemaRendőrség ***** válasza:

Összerakom két kezem hogy amit vettünk lakást ott egy szép állapotú, kazettás, fa előlapú konyhabútor volt.

Falra tudok mászni ezektől a hegyes bútorlapoktól.


De ha neked ez tetszik és ez fér bele akkor hajrá. Kategóriájában nem olyan rossz.

2022. okt. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tetszik
2022. okt. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, csak azzal vigyazz h ez hidegszinu burkolathoz valo.

Nem tudom valasztottal-e mar burkolatot, vagy alapbol az megvan mar. Ahhoz igazitsd a butort.

2022. okt. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően azt mondtam volna, hogy nem rossz de ennyi pénzért jobbak is vannak szerintem.
2022. okt. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, élőben nekem nem tetszett sajnos, kisebb mint gondoltam. Továbbra is keresek de ez a 400.000ft alatti kategória nem igazán tartalmaz szép bútorokat. :/
2022. okt. 10. 10:17
 7/7 anonim ***** válasza:

A szép bútor ízlés dolga! Nekem például nagyon tetszik a Praktikerből az “Olek IV” konyhabútor kissé rusztikus design-ja, pár éve a valóságban látva pedig még nagyobb is volt, mint gondoltam, hatalmas, és az is az olcsóbb kategória!

A linked alapján néztem modern konyhabútorokat a Favi.hu-n, és még 200-250 ezerig is nagy választék van belőlük! Maxold ki a helyet, mérd le, hogy mekkorára lenne szükséged, és az alapján nézelődj, így nem csak a képet látod, de méretben sem fog csalódás érni, legfeljebb optikailag, de az csak a látszat!

2022. okt. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!