Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szobabútor bővíthető felső...

Szobabútor bővíthető felső résszel? Melyik lehetett az? Már nem találom sajnos.

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt láttam egy világosbarna szobabútort, ez azóta sem tudom, melyik weboldalon volt. Világosbarna volt, volt tükrös, és tükör nélküli változat is, 2 ajtós nagyságú, és kb 40.000 Ft ért lehetett hozzá a weboldalon venni felső hozzárögzíthető részt is, ami plusz szekrényelemként funkcionált.


Valami esetleg nem látott hasonlót vagy nem tudná megmondani hol szerezhető be ilyen?


Köszönöm szépen


2022. nov. 25. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Ilyesmire gondolsz? Kicsit lentebb görgetve ott a szekrény is. De ha ilyesmit akarsz akkor miért nem veszel olyat, ami eleve olyan-akkora? Nyilván nem akarod fel-le pakolászni a felsőrészt.


[link]


De ha ilyesmit akarsz akkor miért nem veszel olyat, ami eleve olyan-akkora? Nyilván nem akarod fel-le pakolászni a felsőrészt.


[link]

2022. nov. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Mindent kétszer mondok mindent kétszer mondok:-)
2022. nov. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De jó, nagyon szépen köszönöm 😊

Az elsőt láttam a múltkor.

Nem találtam 2 méteres bútort, mint a második, de az is nagyon tetszik, köszönöm 😊

Lehet az lesz majd a befutó.


Hogyan találtad meg egyébként? Én már mindenhogy kerestem😅

2022. nov. 26. 13:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak itt nézelődtem egy kicsit. Beállíthatsz mindent, a magasságot is.


[link]

2022. nov. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, szuper vagy kedves Mindent Kétszer Mondok 😁
2022. nov. 27. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!