Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Honnan van a műfenyőd?

Honnan van a műfenyőd?

Figyelt kérdés
Foggalmam nincs ezt melyik kategóriába kéne írni, de engem az érdekel, hogy hol lehet szép műfenyőt kapni? Nagyot (180 centi korul legalabb) és sűrüt szeretnék venni, de nem sürgős, mert idénre már van fa, tehat nem kell, hogy azonnal beszerezhető legyen.
2022. dec. 22. 21:58
 1/7 anonim válasza:
100%
Ikea-ban láttam múltkor.de talan tesco,spar
2022. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ikea borzasztoan messze van tolem, igy az kilove. A rendeles meg kesz vagyon, konkretan egy polcot akartam rendelni 25 ezerert es a szallitas 20 ezer lett volna 🤣🤣

Tesco, spar most iden nem fogtak meg annyira, de talan majd meg megyek egy kort 2 unnep kozott, hatha. Az a baj, hogy videken elek, talan itt nem is olyan a felhozatal, mint pesten pl :(

2022. dec. 22. 22:20
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Praktikerből
2022. dec. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi, eszembe se jutott, megnezem ott!
2022. dec. 22. 23:39
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Netről rendeltem, majd holnap ha becipelem megnézem mi van a dobozán 😀 (ha még látszik 🙄)
2022. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Most december elején rendeltünk újat, már nem tudom, hogy melyik webshopból, de a papírja szerint Hajdúszoboszlón forgalmazza egy egyéni vállalkozó. Nordmann King műfenyő, 150 cm, 415 ága van, esztétikailag kissé csalódás, mert a képeken jóval sűrűbb volt!

Anyagilag viszont sokkal jobban megérte netről rendelni, mert csak 13 ezer Ft körül volt + 2000 a szállítás, míg Tesco, Auchan - az ilyen nagyáruházakban ugyanekkorákat 70-80 ezer Ft körül láttunk, az azért durva!

2022. dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez a miénk, 2017-ben vettük


#5

2022. dec. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!