Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Rendelt már valaki a Netenbúto...

Rendelt már valaki a Netenbútor webáruháztól, megbízható cég?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert kicsit olyan kezdetleges(nek ható) weboldaluk van, itt-ott pár apróbb furcsán megfogalmazott szöveggel, és ilyenkor mindig elgondolkodom. Van FB-oldaluk néhány (pozitív) véleménnyel, de ezek hitelessége mindig kérdéses.

2022. dec. 30. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:

"kicsit olyan kezdetleges(nek ható) weboldaluk van, itt-ott pár apróbb furcsán megfogalmazott szöveggel, és ilyenkor mindig elgondolkodom"

Jól is teszed. Ennyi pont elég ahhoz, hogy ne bízz bennük.

2023. jan. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gabriello7 válasza:
Én nem mélyültem bele a szövegezésükbe. Amit én vettem ágyat a feltüntetett időn belül megkaptam, teljesen elégedett vagyok vele. Felhozták a 2. emeltre, össze is szerelték. No panasz.
2023. márc. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én rendeltem már tőlük egy kanapét, kb. 1 éve. Velem normálisak voltak, szóltak előtte amikor jöttek. A rendelés is teljesen simán ment. A kanapé meg nagyon jó, azóta is használjuk napi rendszerességgel.
2023. ápr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.

Teljesen elégedettek voltunk,kedvező ára ellenére nagyon "pöpec" ágyat kaptunk.

A szállítási határidőt betartották, és erről előre értesítettek.

Segítettek a helyére is vinni, pedig nem lett volna kötelességük, mert nem kértük külön.

2023. jún. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Időközben mi is rendeltünk már tőlük többször is, valóban nem volt semmi gond, megbízható cég.
2023. jún. 4. 17:00
 6/6 anonim válasza:

Én 2023.12.19 én rendeltem 2 db kanapét a gyerekeimnek.Nagyon megbàntam nagyon rossz minőségűek már megbántam.Az egyik kanapénak nem lehet kihúzni az ágynemü tartó részt mert a alján rosszul szerelték fel a götgőt és megakad és nem lehet használni rendeltetés szerüen.Megreklamàltam és csak hitegetnek.De csak délelött tudnak kijönni mert Nyiregyháza messze van de amikor fizetni kellett akkor nem volt messze.

A szavukkal élve "5 perces" munka miatt az ő hibájukból ki kellene venne egy szabsdságot.A szállítás!Csak úgy lefobták a ház elè a sáros aszfaltra!NAGYON NEM AJÁNLOM SENKINEK EGY NAGYON ROSSZ MINŐSÉGŰ TERMÉKET ÁRULNAK!

jan. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!