Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a csudát csináljak, ha túl...

Mi a csudát csináljak, ha túl zöld a fal?

Figyelt kérdés

Kb. ennyire zöld (előző tulaj nemrég festette):


[link]


Persze, ha rákeresek, hogy zöld szoba, akkor látni szépeket, de ott olyan a berendezés.

Sajnos most nincs lehetőségem átfesteni.

A bútoraim: világos, bükk illetve sötétbarna kombinációk.


Milyen lakástextíliák, függönyök tudnák tompítani?



2022. dec. 31. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
vajszín, és finom árnyalatai.
2022. dec. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olcsóbb újrafesteni, mint lecserélni a szőnyeget meg függönyt.
2022. dec. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Kép nélkül is erre az ocsortány békanyálzödre tippeltem volna. Esküszöm, nem értem, mi ez, folyton én is ilyen lakásokba botlok mostanában. Ha csak ez a szoba kapta ezt a csodát, szerintem is inkább fesd át magad.
2023. jan. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan festékek amik vizes bázisúak, semmilyen vegyszerszaguk nincs és nagyon jól fednek. Ha az alap jó, akkor magad is át tudod festeni, nem olyan macera. Én a 12 nm-es szobát két éve egy nap alatt lefestettem, pedig korábban csak erkélyrácsot festettem, szóval nagy tapasztalatom nem volt benne, és egyedül is voltam hozzá és elég lustácska is vagyok. Két réteggel számolj a mennyiségét tekintve és takarófóliát tegyél mindenképpen.
2023. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mamám konyhája volt ilyen, azóta már nem, de most is elég ocsmány színű neki. Én szószerint undorom az ilyen erős színektől egy lakásban, legyen akár lila, sárga etc.mind csúnya. Fesd át, jobban jársz vele.
2023. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha rendesen bebútorozod nem fog ám ilyen rikítóan kinézni.
2023. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a világos vajszínek talán tényleg segíthetnek.


Igen, több lakásban van most ilyen, hirdetésben és élőben is láttam más ingatlanban is, pedig közép kategóriában nézelődtem.

2023. jan. 5. 19:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha amúgy tetszene a lakás, én simán lealkudnám az irányárból a festés költségét ilyen barom színű fal esetében. Ha ilyen színnel vannak festve, az értékcsökkentő ugyanis. Én is sok ilyet látok, hogy a proli tulaj a nappalit égő narancsszínűre, a konyhát fuksziára, a kisszobát meg ilyen lehetetlen zöldre festi, mert neki az tetszik, de azt nem tudja, hogyha el akarja adni, akkor a semleges, natúr színek kellenek. Le kell alkudni.
2023. jan. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!