Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik ágyrács a jobb?

Melyik ágyrács a jobb?

Figyelt kérdés
Keretes ágyrács vagy a keret nélküli?

2023. jan. 7. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:

a keretnélküli az a diszkont verzió

pár léc keresztben az ágy széléhez téve


Az azért van mert van akinek nem mindegy hogy mit mennyiért vesz

a keretes ágyrács az igazi ágyrács

És abból is van több féle

Állítható, dönthető megemelhető(ágyneműtartós) stb...

2023. jan. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A keret nélkülit én nem is nevezném ágyrácsnak, mert azok csak deszkák zéró rugózással.

Mindenképpen keretest javaslok, nekem is az van, viszont felesleges mindeféle extrása, meg zónásat venni, ahol lehet állítani pár lécen a keménységet, mert az talán csak annak jó, aki kizárólag háton alszik.

2023. jan. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha elég vastag a matracod, deszkák is lehetnek alul. A rugózást, kènyelmet a matrac adja.

A rugós ágyrácsok lágyítanak a matracokon.

2023. jan. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 vagyok. Használtam mindkettőt, de a matracom jó kényelmes, vastg, így valójában értelme nem volt megvenni a rugós ágyrácsot. A kemény matrac puhábbnak tűnik.
2023. jan. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rugalmas ágyrács a habmatrachoz kell,a sima a rugós matrachoz.

A rugalmas ágyráccsal a habmatrac élettartalmát is növeled meg kényelmesebb is jobban felveszi a tested alakját.

A rugós matrachoz felesleges,ezért vannak benne a rugók.

Kerete a rugalmasnak van,hiszen azon rugózik.

2023. jan. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MJozsi44 válasza:

5/6

Nekem UK ban Ikeas agyam volt, nagyon bejott a legolcsobb domboru ágyrács(LURÖY). Csak a matrac volt trágya(vagyis gyenge). Most hazajöttem es allandoan faj a derekam a hülye deszkás ágyrácstól!!!! Vennék ilyen Ikeas racsot csak ez a matrac súlyos meg azt hallottam, hogy mas meretek vannak az Ikea-nál...

2023. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!