Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan néz ki a szobád?

Hogyan néz ki a szobád?

Figyelt kérdés

Milyen színűek a falak, hány bútorotok van, azok honnan vannak és milyen minőségűek? Hány m2 a szoba? Változtatnátok-e valamit a szobán, az elrendezésen vagy a színekben? Ha igen, mit? Szeretitek a szobátokat?


Azért kérdezem, mert nyáron költözünk, és hogy ötleteket merítsek.


Köszi a válaszokat! :D



2023. jan. 20. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem eredetileg sárga fal volt, de költözés után seperc alatt át lett festve kékre.

A bútorok adottak voltak voltak, de jó minőségűek.

Festés azt majdnem mondhatni tisztaságinak, ha új helyre költözik az ember.

2023. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyáron költöztünk, 13 m2 nagyságú a szoba, van egy ágy, mellette egy kis éjjeliszekrény, van egy könyvespolc, az mellett pedig egy nagy ruhásszekrény. Az ággyal szemben van fiókosszekrényen tv, ehhez közel pedig van egy iroasztal, előtte pedig egy forgósszék. Nagyjából megvagyok ezzel így elégedve, (az elrendezés tökéletes, a fal szín úgyszintén). amit hiányolok, hogy nincsen több szék. Ja és lilák a falak. A bútorok (a fiokosszekreny, ruhásszekrény, iroasztal, konyvespolc) a Diego bútoráruházból vannak, barnásszürke színűek. Az ágyam citromsárga, a forgószék pedig piros.
2023. jan. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én változtattam sokmindent az utóbbi időben. Kiortottam a sárgás árnyalatú falfestékeket, engem idegesítenek, lecseréltem szürkés árnyalatúra,sokkal letisztultabb. A szürke szekrények helyett inkább feketét vennék,sokkal elegánsabb lenne. Az egyik falamat szeretném poszterfalnak megcsinálni a poszer store oldallal szemezgetek jó ideje. Amit szeretek: imádom a nagy,3x4méteres szönyegünket, meg azt,hogy olyan kanapét vettem,aminek mosható a huzatja.
2023. jan. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mindentudó99 ***** válasza:
Mintha bomba robbant volna benne.
2023. jan. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!