Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Létezik olyan kádkilépő,...

Létezik olyan kádkilépő, fürdőszobaszőnyeg, ami gyorsan szárad és nem rohad be?

Figyelt kérdés

Adott egy fürdőszoba, benne egy kis kád és egy kis zuhanyzó. Amennyire lehet, vigyáz az ember, hogy ezekből víz ne nagyon kerüljön ki, de azért alkalmasint csak sikerül, illetve vizes lábbal szállunk ki, ilyenkor jól jönne egy fürdőszobaszőnyeg vagy kádkilépő, hogy ne a földön álljunk, illetve esetleg már a fürdőszobában fel lehessen húzni egy zoknit.

Padlófűtés nincs, egy elektromos törölközőszárító fűt néha, de mivel közel van a fűtött helyiségekhez, hideg éppen nincs.

Amilyen megoldást próbáltam eddig, mind vagy nagyon nehezen száradt meg vagy egyenesen bebüdösödött a nevességtől.

Van valakinek ilyesmire bevált javaslata? Esetleg valamilyen jobban szellőző, gyorsan száradó megoldás?



2023. jan. 24. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

2-3 szőnyeg váltott használatban.

Egyik szárad a radiátoron másik lent van.

2023. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a legegyszerűbb ilyesmi, méterre kaphatót használom, annyit viszont megteszek, hogy nem hagyom a földön, miután végeztem ráterítem a kád szélére. Nekem bevált.
2023. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ilyet:


[link]

2023. jan. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sima random bárhol kapható szőnyegeink vannak (a legjobban bevált az ikeás és az obis).

Napközben mindig a kád szélén lóg, fürdésnél van leterítve, használat után megy vissza a kád szélére rögtön.

Sokszor nagyon vizes, ha kipacsálunk (pláne mostanában, baleset után vagyok itthon, nem tudok rendesen a kádba mászni), de ebből sose volt gond. Másnap estére mindig megszárad, egyik fajta se volt büdös soha - persze időnként nagymosásnál cserélem, mosógépbe bevágom.

Nálunk is csak törülközős radiátor van a fürdőben.

2023. jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi kisebb méretű törölközőt használunk erre, bár nem feltétlen a legesztétikusabb :D

Van 3-4 erre kinevezett törölköző, és minden hétvégén kimosom ami épp kint volt.

2023. jan. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyet használtam a régi házban is. Itt nem volt állandó fűtés elektromos melegítővel fűtöttünk, meg a kémény adott némi alap hőmérsékletet. A jól emlékszem 7-8000 ft-ért vettem a 3 darabosat (mosdó, kád, wc)

[link]


Emiatt ilyet vettem az új házba is. Egyik helyen sem penészes és reggelre mindig megszáradt. Pedig 3 fő fürdése után elég nedves szokott lenni.

2023. jan. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit most gáznak érzem magam, de a régi törölközőket használom erre a célra, kb hetente mosok törölközőket, radiátorra rakva gyorsan száradnak stb. + tipp, ha kicsit lerázod magadról a vizet zuhanyzás közben vagy már bent elkezded megtörölni magad, akkor nem lesz csurom víz.
2023. jan. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk zuhany függöny van a kád köré téve. Így víz nem jön ki. Fürdés után még a kádban állva törülközünk. Màr száraz lábbal lépünk ki a szönyegre.
2023. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi mindig is rácsot használtunk kilépőnek:

[link]

Párszáz Ft, több színben van. 6 db-os, össze kell pattintani őket. A nedvesség elpárolog alóla, nem büdös, könnyen tisztán tartható, rá se kell nézni hónapokig. A lábnak se okoz kellemetlen hideg vizes érzést a negyedik kilépő ember számára se. 10 évente kidobjuk, mikor már rosszul néz ki.

2023. jan. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!