Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fedőmatrac ami puhít de nem...

Fedőmatrac ami puhít de nem memóriahabos?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy fedőmatracot, ami puhít egy kicsit az ágyamon, de semmiképp nem memóriahabosat.

Mit ajánlanátok?

Kinéztem (még csak a neten) egy HR nagy rugalmasságú hideghabból készültet. De nem tudom ez mennyire lesz puha.

Meg még az fontos lenne, hogy ne legyen olyan huzata ami fél cm vastag vatelin, mert az annyira meleg, hogy nem tudok rajta aludni.

Kinek mi vált be, milyen anyagból készült, a fenti célra? (estleg kinek mi nem?)

Várom mindenki véleményét, tapasztalatát.


2023. jan. 26. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézz körbe matrac szaküzletbe, van. Ott érezheted, kipróbàlhatod a puhaságát.5cm biztos kell. Minél vastagabb, annál jobban puhít.
2023. jan. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze, szétnézek. Csak az az igazság, hogy hiába fekszem percekig a szaküzletben a matracon, farmerben, pulcsiban, csizmával a lábamon, ugyan hogy tudnám megitélni, hogy milyen érzés lesz rajta aludni egy szál alsóneműben.

Ezért várom a véleményeket, tapasztalatokat.

És a kettőt majd összerakom, és döntök.

2023. jan. 26. 11:55
 3/3 anonim ***** válasza:
A hideghab szerintem a legjobb, én azt szeretem,nekünk az egész matrac olyan.
2023. jan. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!