Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az egyik ismerősöm állítja...

Az egyik ismerősöm állítja ezt, én vagyok elmaradva?

Figyelt kérdés

Azt állítja hogy a rendes emberek, főleg azok akiknek diplomajuk van a lakásukat hímzésekkel, kézi munkával díszítik és csak ezt szeretik.

Meg csak a klasszikus zene a modern, meg a himzesek ezek a modern dolgok. Számomra ez kicsit abszurd.

Az illető is állandóan himez, kezimunkazik, mindig kiemelő szerepben reszisiti magát és a munkáit és csak ezekkel lehet a házat díszíteni.

Szerintem mindennek megvan a helye, és ideje, nem lehet állandóan a klasszikus zenét nyomatni, de az illető személy nem így gondolja.

Eliteli azt is ha valaki leborotvalja magát, szerinte minden úgy szép ahogy természetes, és a természet rendjébe nem szabad beleszolni, ez van amikor igaz de nem mindig lehet ezt az elvet követni.

Elitel minden modern dolgot, csak a népművészeti dolgot értékeli, ezeket nevezi úri dolgoknak a többi cigányos és parasztos.

Sűrűn elegem van a az úri dumájából de velem van a hiba vagy másnak is elege lenni



2023. jan. 28. 11:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Bocs, elakadtam, mi van? Ami nem népművészeti az parasztos?
2023. jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Ízlések és pofonok, annyira nem lehet okos, ha más ízlését leszólja!
2023. jan. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Ne foglalkozz vele, meghallgatod amit mond, de sz@arod le.

Minden egyén eltérő jellemmel, és izéssel rendelkezik, ha ezt valaki nem tudja megérteni, az csak őt minősíti!


Anyám élettársa is ilyen csak ő más téren. Csak az a jó, amit, és ahogyan ő csinál, bármit veszel, az övé mindig jobb. Ha pedig olyan nagyságrendekkel jobb az a dolog, mint az övé, akkor pedig következik az, hogy ezt ő olcsóbban is megcsinálta volna, vagy nekem mindig a drágább kell, pedig az olcsó sokszor jobb stb. Neki az alapléte a kötekedés, és a leszólás. A vitát úgy lehet anyám élettársával elkerülni, hogy meg sem hallom amit mond sokszor. Ezt már átvette a teljes ismerősi, rokoni kör is . Sajnos csak ez vált be nála...

2023. jan. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja,azért vannak tele a lakberendezős oldalak hímzésekkel...oh wait...
2023. jan. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Te valami kisegítő otthonban élsz?
2023. jan. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Jobban válogassad meg az ismerőseidet.

2023. jan. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Akkor én visszaadom a diplomámat.
2023. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Gondolom esténként pedig a saját fingját szagolgatja és elmélkedik azon, hogy milyen jó illatú.
2023. jan. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, az ismerősöd van elmaradva, nem Te!

“hímzésekkel, kézi munkával díszítik és csak ezt szeretik” - mi az hogy csak ezt szeretik?! A legmagasabb végzettségnek és az egyéni ízlésnek semmi köze egymáshoz! Meg aki nem azt szereti, attól még lehet rendes ember!

2 opció lehetséges:


- lehet hogy más az ízlése, de nem vesz róla tudomást, mert tévesen azt hiszi, hogy a diplomája miatt csakis a kifinomult úri stílust kell vakon követnie!

- vagy tényleg ez az ízlése, amit összefüggésbe hoz a diplomájával, és így összeségében általánosít, ami szintén baromság!


Egy biztos: mindenképp elborult elméje van! Ha csak szimplán ismerős, nem több, és legközelebb is ezeket hajtogatja, szembesítsd ezekkel a dolgokkal! Csak azért, mert diplomája van, ne ijedj meg Tőle, szólj vissza Neki nyugodtan, nincs kiemelő szerepben, határozott szavakkal “rántsd ki alóla a lovat” ! Jobb megelőzni a dolgot, még mielőtt a Te saját ízlésedet és életstílusodat is befolyásolni akarná!

2023. febr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A komolyzene szeretetét én is aláírom, de azt,hogy csak népművészeti holmik legyenek a lakásban, azt nem, bár szeretem őket.
2023. márc. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!