Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Debrecen/Nyíregyháza területén...

Debrecen/Nyíregyháza területén vagy környékén milyen bútorboltok vannak, ahol jó áron lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
Akár használt bútorkereskedés is lehet, a lényeg, hogy tényleg ne túlárazott bútorokat árulójanak.

2023. febr. 6. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos már szinte mindenhol túlárazottak. Kivétel nélkül az ár/érték arány kedvezőtlen. Mélyebben a zsebbe nyúlva azt hinné az ember hogy strapabíró, masszív példányokat lehet kapni. De messze nem, rengeteg az ócska, silány minőségű bútor amelyeknek minimális a stabilitása.

A tömegbútorok is olyanok hogy sokszor a méret sem jó, ill. minimális rakodótérrel rendelkezik. Ahol lehet spóolnak: minimális a pilcok száma, fiókok helyett ajtó vagy polc használata.

Emiatt is egyre többen készítenek sajátkezüleg bútorokat, egyedi méretben.

2023. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Balmazújvárosi út 10, ugyanzrn az úton a 15, vagy az Arany Jánoson is van kettő egymással szemben (a biróságtól nem messze)
2023. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😊
2023. febr. 7. 11:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi Miskolcra mentünk bútort venni, itt nincs normális mindegyik túl árazott lengyel hulladék.

Ahol mi voltunk:

Kizárólagos magyar gyártótól szerzik be az árut ami csak nekik gyárt, olyan kiszolgálásban volt részünk mint a filmekben 😀

Komolyan annyi helyen voltunk már szerintem a fél országot bejártuk de ahogy ott bántak velünk... Mint ha fizettünk volna egy prémium szolgáltatást pluszba mivel messzebbről érkeztünk és nem helybéliek voltunk ezért az első kérdés volt hogy szeretnénk-e használni a mosdót, a második pedig hogy elfogadunk-e egy kávét illetve mentes vagy dús vizet. Erre fel kaptunk egy isteni habos kávet és elképesztően aranyos mini ásvány vizet hoztak nekünk de aranyat ért 🥰

Egy hölgy és egy férfi volt bent az eladó de mindketten olyan szakértelemmel beszéltek a termékekről mintha egy bútorgyártásról készült filmet néztem volna, mindent meg mutattak és a legelkepesztobb hogy volt olyan saját termékük amit nem ajánlottak nekünk mert az nem volt alkalmas gyakori alvásra !!!(sokszor van vendég)

Annyira elképesztő volt hogy teljesen őszintén mindent elmondtak az adott bútorról és őszinték voltak, nem tukmáltak.

Egy tömör fa szerkezetre épült sarokülőt vettünk 300.000Ft alatt 🥰

(de még tervezünk egy kört most építettünk +2szobát így a teljes berendezést is tőlük fogjuk megvenni kb 1-2honap múlva mert a szekrénysorokat, gardrobokat meg minden ilyen fás dolgot ÖSSZE SZERELVE adják át!!! Amikor megtudtam majd hasra nem estem!!!😀 )

A sarokülőt 3 hónapja használjuk de néha mi is ezen alszunk mert kényelmesebb mint a 4 hónapja xxxlutzban vásárolt 450.000Ft-s boxspring ágyunk (megláttam bele szerettem, nem kellett volna)...


Mi biztos hogy legközelebb is oda megyünk mert volt olyan bútor SZALON ahol himola, és egyéb prémium bútorokat árultak emiatt igyekeztünk nem szabadidős mackóba feloltozni hanem egy kicsit kiöltöztünk azt hittük hogyha milliós termékeket nézünk biztos hogy prémium lesz a kiszolgálás is és elvárt lesz a szebb ruha viselet. Szerintem sehol sem voltak velünk olyan bunkók mint ott.

De egyébként akár hová mentünk de tényleg annyi helyen voltunk 2 év alatt szinte mindenhol vagy bunkók voltak az eladók vagy nem is foglalkoztak azzal hogy venni akarok valamit segítőkészség az meg 0....


A fent említett helyet privatban szívesen megírom hogy hol van pontosan és hogy mi a neve az üzletnek.

Azért nem akarom leírni mert nem tudom hogy szabad-e.

De ha van kocsija az embernek vagy szabad ideje(mert van pl vonat is) 1óra-másfél és ott is vagyunk Miskolcon olyan termékeket árulnak amit sehol sem láttam még meg nem egy évre veszem a bútort ...szívből ajánlom őket ❤️

2023. febr. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Az időnkbe sajnos Miskolc nem igazán fér bele.
2023. febr. 20. 12:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok, egyedi nyitvatartásuk van a messzebbről érkezőknek.

Talán ezt kihagytam minket is nyitvatartási idő után fogadtak.

Ha gondolod privatban szívesen megírom hogy melyik ez melyik bolt mert ilyen nincs még egy az országban. Nekünk nagyon rossz a beosztásunk de alkalmazkodtak hozzán így külön miattunk nyitottak ki.

2023. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😊 De azóta sikerült már találnunk számunkra megfelelőt!
2023. febr. 24. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!