Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol kapható sűrű szivacs...

Hol kapható sűrű szivacs lemez, ülőpárnákhoz való ?

Figyelt kérdés
Kevés kellene, de nem szeretnék online rendelni. Csak nagyon drága, hatalmas lemezeket találtam a neten.

#méret #szivacs #párna tömítés
2023. febr. 24. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Méteráruban nézném meg.
2023. febr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így van, méteráru. Én egy kisvárosi méteráruban vettem, járókába kellett alátétnek. Mondjuk nem tudom, mit értesz hatalmas tábla alatt, de ott is csak olyat kaptam, ami százvalahányszor száznagyonsok centis volt, 2 cm vastag. Kettévágva, duplán lerakva pont elég lett a járókába. Vágva nem értékesítették, csak egyben. De ha székpárna kell, lakásfelszereléses-mindenes boltokban kapsz annyiért, hogy nem érdemes szivacsvágással és huzatkészítéssel bíbelődni.

Sűrű alatt sem tudom, milyen sűrűre gondolsz, ez egyszerű, viszonylag lágy szivacs volt, mint a mosogatószivacs. De általában a székpárnák is csak ilyesmik szoktak lenni.

2023. febr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A neten rákereshetsz hol vehetsz szivacsot méretre szabva.

Nálunk a helyi méterárú boltban lehet rendelni is, megmondom milyen vastagságban, milyen méretben kérem és megcsinálják. De lehet hogy csak nekik van ilyen családi kapcsolatuk.

[link]

[link]

2023. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NTBS ***** válasza:
Neten vagy hobbiboltokban.
2023. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!